AACSB accredited AACSB member
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wiadomości

zdjęcie

Nagrody Rektora przyznane!

Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie dydaktyczno-wychowawczej, naukowo-badawczej oraz organizacyjnej.

więcej informacji

zdjęcie

Informacje dla studentów pierwszego roku

Uprzejmie zapraszamy na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 1 października 2018 r. o godz. 11.30 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Podczas uroczystości nastąpi Immatrykulacja studentów I roku I stopnia. W piątek, 28 września zapraszamy zaś po odbiór dokumentów.

więcej informacji

zdjęcie

Ćwierć miliona z NCN

8 naukowców z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, w tym 2 z naszego Wydziału znalazło się wśród laureatów konkursu MINIATURA 2 Narodowego Centrum Nauki. Łącznie otrzymają ponad ćwierć miliona złotych na realizację pojedynczych działań naukowych (wstępnych oraz pilotażowych badań, kwerend, staży, konsultacji i wyjazdów konferencyjnych).

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty MBA

Na Dzień Otwarty MBA UMK w Toruniu zaprasza w sobotę 8 września 2018 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Chętnych do udziału w wydarzeniu obowiązuje elektroniczna rejestracja.

więcej informacji

zdjęcie

Wakacyjne praktyki i The Rolling Stones

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK już po raz piąty zaangażowani byli w organizację Al Khalediah European Arabian Horses Festival. V edycja międzynarodowego pokazu koni arabskich czystej krwi odbyła się w dniach 17-19 sierpnia 2018 r. w podwarszawskich Nowych Wrońskach. Podczas festiwalu mieli okazję spotkać znanych pasjonatów koni, dyplomatów i celebrytów.

więcej informacji

zdjęcie

Rekrutacja 2018 - II nabór na studia II stopnia

Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu został uruchomiony II nabór na studia stacjonarne II stopnia. Sprawdź ofertę naszego Wydziału. 

więcej informacji

zdjęcie

"Adapciak" dla nowych studentów

Samorząd Studencki UMK zaprasza nowo przyjętych studentów UMK do udziału w obozie integracyjnym „Adapciak 2018”, który od 30 sierpnia do 3 września odbędzie się w Toruniu i Jarosławcu.

więcej informacji

zdjęcie

Dofinansowanie do studiów podyplomowych na naszym Wydziale

Z wielką przyjemnością informujemy, że mają Państwo możliwość zdobycia do 80% dofinansowania na studia podyplomowe Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK ze środków Unii Europejskiej.

 

więcej informacji

zdjęcie

Nasz projekt w prestiżowym zestawieniu AACSB o innowacjach

Niezmiernie miło nam poinformować, że realizowany przez nasz Wydział projekt „Kompetencje ICT” znalazł się w booklecie „Innovations and Best Practices in Europe, Middle East, and Africa” wydanym przez ogólnoświatowe stowarzyszenie uczelni ekonomicznych AACSB.

 

więcej informacji

zdjęcie

Nawet 3 dyplomy w 2 lata - sprawdź naszą ofertę studiów anglojęzycznych!

więcej informacji

zdjęcie

#bądźdumny - dołącz do naszej społeczności!

Bądź dumny tak, jak bohater naszego tegorocznego spotu promocyjnego i rozpocznij studia na jednym z oferowanych przez nas kierunków.

więcej informacji

zdjęcie

Studia podyplomowe na "5" - wyniki pomiaru oczekiwań i stopnia ich spełnienia wśród słuchaczy

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przeprowadził wewnętrzny pomiar oczekiwań i stopnia ich spełnienia wśród słuchaczy studiów podyplomowych w roku akademickim 2016/2017. W pierwszym badaniu wzięło udział 119 osób, natomiast w kolejnym 101. Wyniki końcowe pomiaru okazały się zaskakujące - wynika z nich, że prawie we wszystkich badanych parametrach, wskaźnik otrzymanej satysfakcji przekracza w znacznym stopniu oczekiwania, jakie słuchacze posiadali na początku.

więcej informacji

zdjęcie

Rekrutacja 2018 - czas na dokumenty

12 lipca 2018 r. na indywidualnych kontach kandydatów w systemie IRK pojawiły się wyniki I naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UMK. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia mają czas od 13 do 18 lipca na złożenie kompletu dokumentów.

więcej informacji

zdjęcie

Po wręczeniu certyfikatów akademickich SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award"

4 czerwca w murach naszego Wydziału odbył się wykład otwarty pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”. Organizatorem spotkania była Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

W prestiżowym rankingu Eduniversal

Niezmiernie miło nam poinformować, że kierunki prowadzone przez nasz Wydział znalazły się w prestiżowym zestawieniu najlepszych kierunków biznesowych świata Eduniversal.

 

więcej informacji

zdjęcie

Po dwóch konferencjach naukowych Katedry Zarządzania Finansami

W dniach 17-19.06 odbyły się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK dwie Konferencje: Konferencja Katedr Finansów - Współczesne Finanse 2018 oraz 6th Sustainable Finance & Accounting.

więcej informacji

zdjęcie

Badanie jakości

Trwają badania w ramach Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia i Organizacji Pracy w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, inicjatywie ukierunkowanej na poprawę jakości pracy na UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Współpraca z otoczeniem samorządowym

W dniu 21 czerwca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu odbyła się konferencja pt. „Uwarunkowania i wyzwania rozwoju społeczno-gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego w realizowanych badaniach”, zorganizowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

więcej informacji

zdjęcie

Nowa publikacja Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania wydał kolejną publikację pt. Innowacyjność województwa kujawsko-pomorskiego w 2015 r. Zachęcamy do lektury - publikacja dostępna jest pod tym linkiem. 

więcej informacji

zdjęcie

XII edycja Letniej Szkoły Innowacji - zaproszenie

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika  w Toruniu, Katedry Marketingu oraz Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej Uniwersytetu Łódzkiego, a także Stowarzyszenie Organizatorów Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII edycji Letniej Szkoły Innowacji, która odbędzie się w dniach 9-11.09.2018 r. na Naszym Wydziale.

więcej informacji

zdjęcie

Seminarium naukowe dotyczące analizy finansowych szeregów czasowych z wykorzystaniem regresji kwantylowej i technik bayesowskich

W dniu 19 czerwca 2018 r. odbyło się seminarium naukowe dotyczące analizy finansowych szeregów czasowych z wykorzystaniem regresji kwantylowej i technik bayesowskich.

więcej informacji

zdjęcie

Akademia Przyszłego Menedżera - koniec VIII edycji

Zakończyliśmy ósmą edycję Akademii Przyszłego Menedżera. W roku akademickim 2017-2018 zorganizowano łącznie 5 dedykowanych spotkań z młodzieżą, w tym 3 wykłady i 2 warsztaty, a także zaproszono uczniów do udziału w szeregu wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez pracowników Wydziału. Podobnie jak w latach poprzednich nasze spotkania odbywały się w siedzibach szkół – partnerów APM – oraz w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, a także w IV Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Toruniu i w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

więcej informacji

zdjęcie

50 lat WNEiZ z Noblistą

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu świętuje w 2018 roku jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia. Kulminacją obchodów są uroczystości w poniedziałek 18 czerwca 2018 r., podczas których doktoratem honoris causa UMK w Toruniu zostanie uhonorowany laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii prof. Robert Franklin Engle.

więcej informacji

zdjęcie

50 lat naszego Wydziału - transmisja z wydarzenia

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej w czerwcu

Obrona prac doktorskich w kwietniu:

  • mgr Maja Kołtońska -  26.06.2018, godz. 13:30, stara sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

Dwie konferencje naukowe Katedry Zarządzania Finansami

Katedra Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniach 17-19 czerwca 2018 roku organizuje dwie Konferencje naukowe.

Organizowane konferencje towarzyszą uroczystym obchodom 50-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jubileusz wydziału uświetni swoją obecnością Robert Engle, Laureat Nagrody Nobla w Dziedzinie Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

e-Dukat dla dr Anny Iwony Piotrowskiej

Dr Anna Iwona Piotrowska, która we wrześniu 2017 roku na naszym Wydziale obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską dotyczącą kryptowaluty bitcoin, otrzymała nagrodę e-Dukat za monografię pt. Bitcoin – płatnicze i inwestycyjne zastosowania kryptowaluty, przyznaną przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego w kategorii: Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

więcej informacji

zdjęcie

Kolejna edycja konferencji PERSPEKTYWA

Studenckie Koło Naukowe Bankowości UMK zaprasza już w piątek 8 czerwca 2018 r. na V edycję Konferencji „Perspektywa – wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki”

więcej informacji

zdjęcie

Nasi studenci nagrodzeni

Już po raz 22. w Łodzi, w dniach 17-19 maja 2018 roku odbył się konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie. Zwyciężył zespół Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a uczestnicy najlepszych 5 drużyn - w tym nasi studenci - otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe.

więcej informacji

zdjęcie

Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Historii Rachunkowości – ABACUS 2018

Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Historii Rachunkowości – ABACUS 2018 odbędzie się w czwartek 7 czerwca 2018 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Gagarina 13a w godz. 9.30-14.50.

więcej informacji

zdjęcie

Wśród najlepszych uniwersytetów

Uniwersytet Mikołaja Kopernika ponownie znalazł się wśród pięciu najlepszych polskich uniwersytetów w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2018.

więcej informacji

zdjęcie

Zaproszenie na wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”, który odbędzie się 4. czerwca 2018 roku o godzinie 10.15 w Sali III. Organizatorem spotkania jest Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

Mistrz Języka Specjalistycznego wyłoniony

24 maja o 8.30 na WNEiZ odbył się konkurs "Mistrz języka specjalistycznego - język angielski w biznesie". Wzięło w nim udział 120 osób. Poniżej prezentujemy jego wyniki.

więcej informacji

zdjęcie

Kolejna debata z okazji 50-lecia Wydziału za nami

W dniu 14 maja 2018 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu odbyła się - zorganizowana przez Katedrę Inwestycji i Nieruchomości w ramach obchodów 50-lecia Wydziału - debata pn. „Międzynarodowe przepływy kapitału w postaci inwestycji bezpośrednich z udziałem Polski”.

więcej informacji

zdjęcie

Nagroda dla prof. Ewy Siemińskiej

Podczas kolejnej serii wykładów organizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej Marcin Wąsik-Wiszniewski przekazał Pani Profesor dr habilitowanej Ewie Siemińskiej podziękowanie za zaangażowanie i aktywne wspieranie Programu Edukacyjnego NZB podpisane przez Prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza oraz Dyrektora Programu NZM Waldemara Zbytka.

więcej informacji

zdjęcie

Najwyższa jakość publikacji

Uniwersytet Mikołaja Kopernika jest w ścisłej czołówce polskich uczelni wyższych pod względem jakości publikacji naukowych. W ogłoszonym 16 maja CWTS Leiden Ranking 2018 UMK odnotował kolejny awans w zestawieniu ogólnoświatowym i potwierdził silną 8. pozycję w Polsce.

więcej informacji

zdjęcie

Nasi studenci w finale prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018

Miło nam poinformować, że nasi studenci, działający w Studenckim Kole Naukowym Bankowości i pracującym pod kierunkiem dr. Michała Buszko: Klaudia Jóźwik, Weronika Kulawiec, Dominika Leśniewska i Natalia Niścigorska zakwalifikowali się do  do finału prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018 organizowanego przez CFA Society Poland oraz Komisję Nadzoru Finansowego.

więcej informacji

zdjęcie

Miliony na badania

Ponad 12,5 mln zł otrzyma 18 naukowców z UMK w ramach konkursów OPUS 14 i PRELUDIUM 14, rozstrzygniętych przez Narodowe Centrum Nauki.

więcej informacji

zdjęcie

Po IV Kopernikańskim Sympozjum Młodych Naukowców

W dniach 23 - 24.04.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbyło się IV Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców poświęcone tematyce wyzwań i zagrożeń stojących przez współczesnym zarządzaniem.

więcej informacji

zdjęcie

Dni e-Biznesu po raz dziesiąty

O najnowszych trendach w e-biznesie i e-finansach będą już po raz dziesiąty dyskutować w dniach 15-16 maja 2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK uczestnicy "Dni e-Biznesu 2018". Wydarzenie jest organizowane przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu.

więcej informacji

zdjęcie

Dni Promocji Specjalności na II stopniu

Pracownicy i studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Dni Promocji Specjalności oferowanych przez nasz Wydział na II stopniu studiów. 

więcej informacji

zdjęcie

Konferencja Horyzonty Controllingu

W dniu 15 maja 2018 roku odbędzie się ogólnopolska konferencja pt. „Horyzonty Controllingu” Organizatorem konferencji jest Klub Controllera, działający w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konferencja odbędzie się 15 maja 2018 roku w Sali Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Gagarina 13a. w godz. 9.30 - 14.30.

więcej informacji

zdjęcie

XIII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Rusza XIII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

więcej informacji

zdjęcie

Bieg z książką

Do 15 maja 2018 r. można zgłaszać udział w IV Biegu z książką "W strunę światła", który odbędzie się w sobotę 19 maja 2018 r. W Roku Herberta nazwa biegu nawiązuje do "Struny światła" – tomiku wierszy tego poety, absolwenta Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

więcej informacji

zdjęcie

AIESEC rekrutuje

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – globalnej organizacji młodych, która już od 40 lat mieści się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wyślij zgłoszenie online do 20 maja i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

więcej informacji

zdjęcie

Dni e-Biznesu już po raz 10 na naszym Wydziale

W dniach 15 - 16 maja 2018 roku, w murach naszego Wydziału, Koło Naukowe Forum e-Biznesu, organizuje dziesiątą już, rocznicową konferencję naukową "Dni e-Biznesu 2018".

więcej informacji

zdjęcie

Projekt Banku Zachodniego WBK

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie organizowanym przez Bank Zachodni WBK. Zadanie konkursowe polega na zbadaniu jakości obsługi klienta w wybranych przez siebie oddziałach BZWBK.

więcej informacji

zdjęcie

Majowy Dzień Gier Planszowych

Już 16 maja na naszym Wydziale odbędzie się pierwszy Dzień Gier Planszowych - Ekonomiczne Planszogranie #1. Prócz rozgrywek rekreacyjnych, studenci naszego Wydziału będą mogli zmierzyć się ze sobą w turnieju, a w "wielkim finale" zaś - z prof. Aldoną Glińską-Neweś, Prodziekanem ds. Współpracy z Zagranicą. 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze w Nowej Europie

UMK w Toruniu znalazł się w czołówce najlepszych uczelni badawczych w krajach Nowej Europy. Jako jedyna uczelnia z naszego regionu został odnotowany w pierwszej edycji Rankingu Times Higher Education „New Europe”, w którym zestawiono szkoły wyższe z 13 najnowszych państw członkowskich Unii Europejskiej. To potwierdza wysoką naukową pozycję i międzynarodową rozpoznawalność UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Rekrutacja do programu MOST

Do 15 maja 2018 r. potrwa rekrutacja chętnych do udziału w Programie Mobilności Studentów MOST w roku akademickim 2018/2019.

więcej informacji

zdjęcie

Dyskutowali o jakości w sporcie

19-20 kwietnia 2018 r. na naszym Wydziale odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Jakość w Sporcie. Organizatorem wydarzenia była Katedra Doskonałości Biznesowej UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Po Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018

XVII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018 organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości  UMK w Toruniu odbyła się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w gmachu naszego Wydziału. W konferencji wzięło udział 36 studentów z takich uczelni, jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk, a także Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

więcej informacji

zdjęcie

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych za nami

16 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się, organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości, XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

więcej informacji

zdjęcie

Zapraszamy na Zjazd Absolwentów!

więcej informacji

zdjęcie

O narzędziach Business Intelligence w działalności gospodarczej

100 osób wzięło udział w ogólnopolskim seminarium dotyczącym "Narzędzi Business Intelligence w działalności gospodarczej", które gościło w czwartek 12 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

W dniach 19 - 20.04.2018 roku na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja Zespołu Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Dokona on oceny kierunku zarządzanie. 

więcej informacji

zdjęcie

I Uniwersytecka Gala Charytatywna

Uniwersytecka Gala Copernicana odbyła się 12 kwietnia o godz. 19:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Plebiscyt, który miał na celu wyłonienie liderów i inicjatywy, na które warto zwrócić uwagę, został zorganizowany przez Samorząd Studencki UMK oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UMK. Impreza miała także wymiar charytatywny.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacje zagraniczne dla WNEiZ i WFAiIS

UMK w Toruniu otrzyma z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego środki na pozyskanie międzynarodowych akredytacji. Finansowanie w ramach projektu pn. „Akredytacje zagraniczne” uzyskały 3 wnioski z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz 1 wniosek z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Kolejne spotkania w ramach Akademii BZWBK już za nami

 

Kolejne spotkania z cyklu „Akademii Banku Zachodniego WBK” już za nami! Pracownicy banku podzielili się z naszymi studentami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianej bankowości.

 

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w kwietniu:

  • mgr Justyna Kłobukowska - 11.04.2018, godz. 09:00, nowa sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

O instrumentach wsparcia dla firm

Naukowcy z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK: prof. Maciej Zastempowski oraz prof. Aldona Glińska-Neweś pokierują dwoma zadaniami w ramach projektu pn. „REGIOGMINA", który uzyskał finansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

więcej informacji

zdjęcie

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki - rozstrzygnięty

Dużym sukcesem absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zakończył się konkurs ogłoszony przez Główny Urząd Statystyczny.

więcej informacji

zdjęcie

Wyróżnienie dla pracownika naszego Wydziału!

W dniu 15 marca 2018 roku podczas Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości w Warszawie, przedstawiciele czterech Uniwersytetów, w tym pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu dr Agnieszka Huterska, zostali wyróżnieni za współpracę w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

więcej informacji

zdjęcie

Brąz w Copernicadzie dla naszego Wydziału!

Kolejna odsłona Copernicady za nami! W sobotę odbyły się zmagania w Międzywydziałowych Mixtach Siatkarskich. Przedstawiciele naszego Wydziału zdobyli wysoką, trzecią lokatę. 

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty 2018 już za nami!

Ponad 100 osób spotkało się z naszymi studentami i pracownikami, poznało mocne strony naszego Wydziału oraz wzięło udział w atrakcjach przygotowanych przez członków kół naukowych działających na naszym Wydziale. Tak w kilku słowach można podsumować Dzień Otwarty, który odbył się 13 marca. 

więcej informacji

zdjęcie

Sukces naszej Absolwentki

Doktorantka Marta Jakubowska zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą nowoczesnym płatnościom, organizowanym przez radę naukową międzynarodowego kongresu Central European Digital Payments 2017.

 

więcej informacji

zdjęcie

Jubileusz prof. dr. hab. Stanisława Sudoła

Jubileusz 90-lecia urodzin prof. dr. hab. Stanisława Sudoła, doktora honoris causa UMK, był celebrowany podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania 10 stycznia 2018 r. 

 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace magisterskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać dwie równorzędne nagrody w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace licencjackie

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać nagrodę w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". Ogłoszenie wyników odbyło się w trakcie uroczystego dyplomatorium, 20.01.2018.

więcej informacji

zdjęcie

Obrony prac doktorskich

Obrony prac doktorskich w marcu:

  • mgr Jarosław Pawłowski - 7.03.2018r., godz. 10.30, nowa sala posiedzeń RW.

więcej informacji

zdjęcie

Nominacja profesorska dla pracownika naszego Wydziału

27 lutego Rektor UMK wręczył naukowcom nominacje na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego.

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w marcu:

  • mgr Andrzej Geise - 21.03.2018, godz. 11:30, mała sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty Wydziału - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne drzwi otwarte naszego Wydziału! Przyjdź i sprawdź, dlaczego razem z nami warto tworzyć #teamwneiz! W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

więcej informacji

zdjęcie

Granty badawcze dla naszych naukowców

Badacze z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu otrzymają 8,5 ml złotych na swoje projekty w ramach konkursów HARMONIA, SONATA BIS I SONATA. Wśród nagrodzonych naukowców znaleźli się pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Ekonomia z wyróżnieniem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Z radością informujemy, iż Polska Komisja Akredytacyjna przyznała wyróżniającą ocenę programową studiom na kierunku ekonomia, prowadzonym przez nasz Wydział.

więcej informacji

zdjęcie

Strefy relaksu i pracy zespołowej już działają!

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru, nasz Wydział wzbogacił się o nowe miejsca do pracy zespołowej i odpoczynku między zajęciami - tzw. strefy studenta.

więcej informacji

zdjęcie

Święto Uczelni 2018

19 lutego, w 545. rocznicę urodzin patrona UMK miały miejsce główne obchody Święta Uniwersytetu. Główna uroczystość rozpoczęła się o 11:00 w Auli UMK. W programie ceremonii znalazły się: przemówienia rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna oraz ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, okolicznościowe wystąpienia gości, wręczenie doktoratu honoris causa UMK prof. dr. hab. Andrzejowi Cichockiemu oraz odznaczeń, medali i wyróżnień - zarówno państwowych, jak i uniwersyteckich. Wcześniej, około godz. 10:15 nastąpiło tradycyjne złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w sercu toruńskiej starówki.

więcej informacji

zdjęcie

Najlepszy pomysł na firmę z naszego Wydziału!

V edycja konkursu „Pomysł na własną firmę” realizowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK została rozstrzygnięta! Decyzją JM Rektora UMK, po zasięgnięciu opinii Rady ds. Innowacji i Wdrożeń, nagrodzono dwa obiecujące projekty studentów i naukowców.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacja AACSB

Akredytacja AACSB

więcej informacji

zdjęcie

UMK w ścisłej czołówce szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK znalazł się w piątce najlepszych polskich szkół biznesu w zestawieniu Eduniversal Business Schools. Wydziałowi zostały przyznane również trzy (w pięciostopniowej skali) Palmy Doskonałości.

więcej informacji

Archiwum