AACSB accredited AACSB member
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wiadomości

zdjęcie

Po Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018

XVII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018 organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości  UMK w Toruniu odbyła się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w gmachu naszego Wydziału. W konferencji wzięło udział 36 studentów z takich uczelni, jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk, a także Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

więcej informacji

zdjęcie

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych za nami

16 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się, organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości, XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

więcej informacji

zdjęcie

Zapraszamy na Zjazd Absolwentów!

więcej informacji

zdjęcie

50 lat naszego Wydziału!

więcej informacji

zdjęcie

O narzędziach Business Intelligence w działalności gospodarczej

100 osób wzięło udział w ogólnopolskim seminarium dotyczącym "Narzędzi Business Intelligence w działalności gospodarczej", które gościło w czwartek 12 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

W dniach 19 - 20.04.2018 roku na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja Zespołu Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Dokona on oceny kierunku zarządzanie. 

więcej informacji

zdjęcie

I Uniwersytecka Gala Charytatywna

Uniwersytecka Gala Copernicana odbyła się 12 kwietnia o godz. 19:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Plebiscyt, który miał na celu wyłonienie liderów i inicjatywy, na które warto zwrócić uwagę, został zorganizowany przez Samorząd Studencki UMK oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UMK. Impreza miała także wymiar charytatywny.

więcej informacji

zdjęcie

Nawet 3 dyplomy w 2 lata - sprawdź naszą ofertę studiów anglojęzycznych!

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacje zagraniczne dla WNEiZ i WFAiIS

UMK w Toruniu otrzyma z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego środki na pozyskanie międzynarodowych akredytacji. Finansowanie w ramach projektu pn. „Akredytacje zagraniczne” uzyskały 3 wnioski z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz 1 wniosek z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Kolejne spotkania w ramach Akademii BZWBK już za nami

 

Kolejne spotkania z cyklu „Akademii Banku Zachodniego WBK” już za nami! Pracownicy banku podzielili się z naszymi studentami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianej bankowości.

 

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w kwietniu:

  • mgr Justyna Kłobukowska - 11.04.2018, godz. 09:00, nowa sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

O instrumentach wsparcia dla firm

Naukowcy z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK: prof. Maciej Zastempowski oraz prof. Aldona Glińska-Neweś pokierują dwoma zadaniami w ramach projektu pn. „REGIOGMINA", który uzyskał finansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

więcej informacji

zdjęcie

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki - rozstrzygnięty

Dużym sukcesem absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zakończył się konkurs ogłoszony przez Główny Urząd Statystyczny.

więcej informacji

zdjęcie

Wyróżnienie dla pracownika naszego Wydziału!

W dniu 15 marca 2018 roku podczas Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości w Warszawie, przedstawiciele czterech Uniwersytetów, w tym pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu dr Agnieszka Huterska, zostali wyróżnieni za współpracę w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

więcej informacji

zdjęcie

Wyróżnienie w konkursie na najlepszą pracę

Absolwentka kierunku Finanse i rachunkowość st. I st. Magdalena 
Bartulewicz uzyskała wyróżnienie w XXVI konkursie na najlepszą pracę 
magisterską i dyplomową o tematyce toruńskiej,  zorganizowanym przez 
Towarzystwo Miłośników Torunia. Promotorem pracy była prof. dr hab. 
Magdalena Osińska. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 
19.03.2018 r. w sali radzieckiej Ratusza Staromiejskiego. Gratulujemy!

 

więcej informacji

zdjęcie

Brąz w Copernicadzie dla naszego Wydziału!

Kolejna odsłona Copernicady za nami! W sobotę odbyły się zmagania w Międzywydziałowych Mixtach Siatkarskich. Przedstawiciele naszego Wydziału zdobyli wysoką, trzecią lokatę. 

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty 2018 już za nami!

Ponad 100 osób spotkało się z naszymi studentami i pracownikami, poznało mocne strony naszego Wydziału oraz wzięło udział w atrakcjach przygotowanych przez członków kół naukowych działających na naszym Wydziale. Tak w kilku słowach można podsumować Dzień Otwarty, który odbył się 13 marca. 

więcej informacji

zdjęcie

Sukces naszej Absolwentki

Doktorantka Marta Jakubowska zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą nowoczesnym płatnościom, organizowanym przez radę naukową międzynarodowego kongresu Central European Digital Payments 2017.

 

więcej informacji

zdjęcie

Jubileusz prof. dr. hab. Stanisława Sudoła

Jubileusz 90-lecia urodzin prof. dr. hab. Stanisława Sudoła, doktora honoris causa UMK, był celebrowany podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania 10 stycznia 2018 r. 

 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace magisterskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać dwie równorzędne nagrody w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace licencjackie

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać nagrodę w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". Ogłoszenie wyników odbyło się w trakcie uroczystego dyplomatorium, 20.01.2018.

więcej informacji

zdjęcie

Obrony prac doktorskich

Obrony prac doktorskich w marcu:

  • mgr Jarosław Pawłowski - 7.03.2018r., godz. 10.30, nowa sala posiedzeń RW.

więcej informacji

zdjęcie

Nominacja profesorska dla pracownika naszego Wydziału

27 lutego Rektor UMK wręczył naukowcom nominacje na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego.

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w marcu:

  • mgr Andrzej Geise - 21.03.2018, godz. 11:30, mała sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty Wydziału - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne drzwi otwarte naszego Wydziału! Przyjdź i sprawdź, dlaczego razem z nami warto tworzyć #teamwneiz! W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

więcej informacji

zdjęcie

Granty badawcze dla naszych naukowców

Badacze z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu otrzymają 8,5 ml złotych na swoje projekty w ramach konkursów HARMONIA, SONATA BIS I SONATA. Wśród nagrodzonych naukowców znaleźli się pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Ekonomia z wyróżnieniem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Z radością informujemy, iż Polska Komisja Akredytacyjna przyznała wyróżniającą ocenę programową studiom na kierunku ekonomia, prowadzonym przez nasz Wydział.

więcej informacji

zdjęcie

Strefy relaksu i pracy zespołowej już działają!

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru, nasz Wydział wzbogacił się o nowe miejsca do pracy zespołowej i odpoczynku między zajęciami - tzw. strefy studenta.

więcej informacji

zdjęcie

Święto Uczelni 2018

19 lutego, w 545. rocznicę urodzin patrona UMK miały miejsce główne obchody Święta Uniwersytetu. Główna uroczystość rozpoczęła się o 11:00 w Auli UMK. W programie ceremonii znalazły się: przemówienia rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna oraz ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, okolicznościowe wystąpienia gości, wręczenie doktoratu honoris causa UMK prof. dr. hab. Andrzejowi Cichockiemu oraz odznaczeń, medali i wyróżnień - zarówno państwowych, jak i uniwersyteckich. Wcześniej, około godz. 10:15 nastąpiło tradycyjne złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w sercu toruńskiej starówki.

więcej informacji

zdjęcie

Najlepszy pomysł na firmę z naszego Wydziału!

V edycja konkursu „Pomysł na własną firmę” realizowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK została rozstrzygnięta! Decyzją JM Rektora UMK, po zasięgnięciu opinii Rady ds. Innowacji i Wdrożeń, nagrodzono dwa obiecujące projekty studentów i naukowców.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacja AACSB

Akredytacja AACSB

więcej informacji

zdjęcie

UMK w ścisłej czołówce szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK znalazł się w piątce najlepszych polskich szkół biznesu w zestawieniu Eduniversal Business Schools. Wydziałowi zostały przyznane również trzy (w pięciostopniowej skali) Palmy Doskonałości.

więcej informacji

Archiwum