AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wiadomości

zdjęcie

Wszystko o WNEiZ na Dniu Otwartym

Rozmowy ze studentami i pracownikami Wydziału przy kawie i ciastkach, moc atrakcji i tłumy uczniów szkół średnich odwiedzających gmach WNEiZ – tak można podsumować tegoroczny dzień drzwi otwartych, który odbył się 12 marca.

więcej informacji

zdjęcie

WNEiZ na Welconomy Forum 2019

18 i 19 marca w Toruniu odbędzie się XXVI Welconomy Forum 2019. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Niepodległa – nowe wyzwania”. W roli panelistów i dyskutantów wystąpi wielu pracowników UMK, a jednym z ważnych punktów programu będzie  Kongres Uniwersytetu Mikołaja Kopernika "Event Management".

więcej informacji

zdjęcie

Marcowe spotkanie Klubu Profesorów

13 marca gościem otwartego spotkania Klubu Profesorów im. Ludwika Kolankowskiego była prof. dr hab. Magdalena Osińska z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Wygłosiła ona wykład pt. „Przesłanki i metody prognozowania kryzysów”.

więcej informacji

zdjęcie

GRAWITACJA - przyciąganie na granie!

V Dzień Gier Planszowych GRAWITACJA organizuje 9 marca Program "Absolwent UMK". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do północy w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UMK (Toruń, ul. Chopina 12/16).

więcej informacji

zdjęcie

Umowa o współpracy

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu podpisał umowę o współpracy ze spółką Castorama Polska sp. z o. o.

więcej informacji

zdjęcie

Yes4Yeti - kolejna edycja warsztatów

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji programu edukacyjnego Yes4Yeti organizowanego ze współpracą z Cereal Partners Poland Toruń – Pacific sp. z o.o.

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 13 marca 2019 roku o godzinie 11:00 w małej sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Katarzyny Szortyki.

 

więcej informacji

zdjęcie

EkoWalentynki z szansą na nagrodę

Z radością informujemy, że EkoWalentyki, akcja od lat organizowana na naszym Wydziale, została nominowana do najlepszych akcji edukacyjnych i partnerskich w Polsce w konkursie EkoInspiracje. By zdobyć nagrodę główną, potrzebna naszych głosów.

 

więcej informacji

zdjęcie

Po Święcie Uniwersytetu 2019

- Naszym najważniejszym celem jest uczynienie z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika uczelni badawczej na europejskim poziomie – mówił rektor prof. dr hab. Andrzej Tretyn podczas Święta Uniwersytetu, które UMK obchodzi 19 lutego, w dniu urodzin swojego patrona.

więcej informacji

zdjęcie

Z profesorską nominacją

Troje naukowców z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 13 lutego 2019 roku odebrało z rąk Prezydenta RP nominacje profesorskie. Wśród nich znalazła się prof. dr hab. Aldona Glińska-Neweś, Prodziekan naszego Wydziału.

więcej informacji

zdjęcie

Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie

12 lutego 2019 r. o godz. 12:00 zostanie uruchomiona elektroniczna rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

więcej informacji

zdjęcie

Erasmus+ rekrutuje

Rozpoczęła się wiosenna rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020.

więcej informacji

zdjęcie

EkoWalentynki 2019 - recykling kochamy cały rok

W lutym 2019 rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!". W Toruniu akcja będzie prowadzona na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Informacja o publicznej obronie doktoratu

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 27 lutego 2019 roku o godzinie 11:15 w małej sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Dagny Wleklińskiej.

 

więcej informacji

zdjęcie

UMK mocny w rankingach

Przełom roku przyniósł kolejne odsłony światowych rankingów uczelni, które potwierdziły czołową pozycję Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wśród polskich uczelni i jego stabilną międzynarodową reputację. 

więcej informacji

zdjęcie

Informacja o publicznej obronie doktoratu

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 14 lutego 2019 roku o godzinie 10:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Marty Drabkowskiej-Skarby. 

 

więcej informacji

zdjęcie

W toruńskiej Radzie Sportu

Henryk Boś, prezes Akademickiego Związku Sportowego UMK, został przewodniczącym Rady Sportu powołanej przez prezydenta Torunia Michała Zaleskiego. W skład rady weszła także m.in. Patrycja Gulak-Lipka, asystent w Katedrze Doskonałości Biznesowej naszego Wydziału.

więcej informacji

zdjęcie

Wczoraj studentem, dziś Absolwentem!

12 i 19 stycznia 2019 roku odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów Absolwentom naszego Wydziału, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2017/2018.

więcej informacji

zdjęcie

Czas ewaluacji

21 stycznia w systemie USOS otwarte zostały kwestionariusze oceny zajęć dydaktycznych dla wszystkich zajęć realizowanych na UMK w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.

więcej informacji

zdjęcie

Grant dla naszych studentów

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zdobyli główną nagrodę w konkursie Make Progress with Citi.

więcej informacji

zdjęcie

Ekspertka z USA doradzi start-upom na naszym Wydziale

Whitney Hischier z UC Berkeley's Haas School of Business będzie 14 stycznia gościć na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Ekspertka wygłosi wykład "Using the lean launch process to find product-market fit for your startup", poprowadzi również warsztaty i konsultacje.

więcej informacji

zdjęcie

Czas dyplomów - zapraszamy na dyplomatorium!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom rocznika 2017/2018. 

więcej informacji

zdjęcie

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego rozstrzygnięta

Znamy już wyniki XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego. 

więcej informacji

zdjęcie

Szlachetna Paczka 2018 - dziękujemy!

Drodzy Pracownicy i Studenci WNEiZ UMK!
Dziękujemy wszystkim za włączenie się po raz kolejny w przygotowanie  Wydziałowej Szlachetnej Paczki. Jak co roku udało nam się zaspokoić wszystkie wskazane przez rodzinę potrzeby. W załączeniu przekazujemy podziękowanie od organizatorów zbiórki dla naszego Wydziału.

więcej informacji

zdjęcie

Stypendia dla wybitnych

29 studentów i 5 doktorantów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród grona wyróżnionych znalazł się student naszego Wydziału. 

więcej informacji

zdjęcie

Obrony prac doktorskich w styczniu

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 9 stycznia o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Natalii Przybylskiej, zaś 11 stycznia o godzinie 11:00 mgr Magdaleny Raczyńskiej. Szczegóły w załączonych plikach.

więcej informacji

zdjęcie

Członkowie Klubu Controllera z szansą na nagrodę

Członkowie Klubu Controllera zgłosili się do konkursu „Make progres with Citi”, którego organizatorem jest Citi Bank. Celem konkursu jest podniesienie kompetencji studentów. Projekt Klubu nosi tytuł „Robotic Process Automation – czyli do czego służy robot”. Wyłonienie laureatów odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap, to głosowanie internautów. Dziesięć projektów o największej liczbie głosów przechodzi do drugiego etapu, w trakcie którego jury konkursu wyłoni zwycięzców.

więcej informacji

zdjęcie

Campus France w myśl francuskiej kultury

12 grudnia na naszym Wydziale odbył się Dzień Campus France - event promujący studia we Francji, organizowany przy wsparciu Instytutu Francuskiego w Polsce i Ambasady Francji.

więcej informacji

zdjęcie

Nagrodzone w konkursie VERBA VERITATIS

36 uczestników z 19 uczelni, 10 laureatów oraz pula nagród dla zwycięzców w wysokości 16 tysięcy złotych to wstępny bilans XIII edycji konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Laureatów uhonorowano podczas Kongresu Consumer Finance, 6 grudnia 2018 r., w Centrum Giełdowym w Warszawie.

więcej informacji

zdjęcie

Sukces naszych studentów w konkursie MOL Freshhh 2018

W listopadzie 2018 r. odbyła się kolejna edycja konkursu Freshhh organizowanego przez jedno z największych w Europie Środkowozachodniej przedsiębiorstw- grupę MOL, która zajmuje się przetwórstwem i dystrybucją ropy naftowej i gazu ziemnego. Duży sukces odnotowali w nim studenci naszego Wydziału.

więcej informacji

zdjęcie

Po koncercie charytatywnym dla dr. hab. Piotra Skrzypczaka

XVII Uniwersytecki Koncert Charytatywny „Jesteśmy razem” odbył się 8 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Auli UMK. Wystąpił Alosza Awdiejew z zespołem.

więcej informacji

zdjęcie

Wykładowcy, studenci i absolwenci UMK na Controlling Intelligence Adventure

3-4 grudnia w Poznaniu miało miejsce największe wydarzenie controllingowe w Polsce i jedno z największych w Europie - XII Kongres Controlling Intelligence Adventure „Digitalizacja, robotyzacja oraz business Intelligence w controllingu”, którego organizatorem było Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV.

więcej informacji

zdjęcie

Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego

Ruszyła IX edycja konkursu na najlepszego studenta zagranicznego - INTERSTUDENT. Kandydatów mogą zgłaszać profesorowie, władze uczelni, samorząd studencki, a także sami studenci. Dział Współpracy Międzynarodowej czeka na propozycje do 11 grudnia.

więcej informacji

zdjęcie

Bliżej z Indonezją

4 grudnia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu gościła 10-osobowa delegacja z indonezyjskich Małych Wysp Sundajskich Zachodnich.

więcej informacji

zdjęcie

Porozumienie z Centrum Wsparcia Biznesu zawarte

5 grudnia na naszym Wydziale odbyło się spotkanie networkingowe toruńskich przedsiębiorców z osobami, które myślą o założeniu działalności gospodarczej. Całość została zorganizowana w ramach Festiwalu Ekonomisty przy współpracy z Centrum Wsparcia Biznesu. Na początku spotkania wymieniono porozumienia o współpracy między WNEiZ UMK a CWB. 

więcej informacji

zdjęcie

"Ekonomia i prawo. Economics and Law" w prestiżowej bazie czasopism

Z wielką przyjemnością informujemy, że czasopismo "Ekonomia i prawo. Economics and Law" zostało włączone do prestiżowej bazy Emerging Sources Citation Index (Web of Science Core  Collection).

więcej informacji

zdjęcie

Koncert charytatywny dla dr. hab. Piotra Skrzypczaka

XVII Uniwersytecki Koncert Charytatywny „Jesteśmy razem” odbędzie się 8 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Auli UMK. Wystąpi Alosza Awdiejew z zespołem.

więcej informacji

zdjęcie

Mikołajkowa zbiórka

Ruszyła Mikołajkowa Zbiórka Charytatywna organizowana przez Samorząd Studencki UMK. Jak co roku zgromadzone dary trafią do podopiecznych domów dziecka w województwie kujawsko-pomorskim. Akcja potrwa do 6 grudnia.

więcej informacji

zdjęcie

Szlachetna Paczka 2018 - rozpoczynamy zbiórkę!

 Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania pragnie włączyć się po raz czwarty w akcję „SZLACHETNA PACZKA".
 

więcej informacji

zdjęcie

Recykling daje owoce 2018

28 listopada 2018 r. w godz. 15:00-20:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbędzie się kolejna odsłona akcji „Recykling daje owoce”.

więcej informacji

zdjęcie

W stronę doskonałości badawczej

Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr hab. Andrzej Tretyn powołał przewodniczących zespołów odpowiedzialnych za realizację celów i założeń projektu „Strategia Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, dofinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego kwotą 1 mln zł.

więcej informacji

zdjęcie

Pierwszy w działaniu

Prof. dr hab. Zenon Wiśniewski z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK otrzymał odznaczenie honorowe Primus in Agendo (Pierwszy w Działaniu), przyznawane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

więcej informacji

zdjęcie

Zmarł prof. dr hab. Janusz Meller

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 listopada 2018 roku zmarł w wieku 85 lat prof. dr hab. Janusz Meller, wieloletni pracownik naszego Wydziału.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacja AMBA dla naszego Wydziału

Program studiów Executive Master of Business Administration, realizowany na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, uzyskał prestiżową akredytacjęThe Association of MBAs (AMBA), organizacji będącej jednym z wiodących autorytetów w dziedzinie kształcenia biznesowego.

więcej informacji

zdjęcie

International Week 2018 już za nami!

W dniach 22.10.2018 - 26.10.2018 roku gościliśmy na naszym Wydziale studentów z Włoch i Finlandii wraz z opiekunami, którzy przyjechali do nas w ramach International Week 2018.

więcej informacji

zdjęcie

Wielki skok w rankingu QS

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu znalazł się w pierwszej setce uczelni w rankingu Emerging Europe and Central Asia, organizowanym przez jedną z trzech najbardziej prestiżowych organizacji rankingowych - QS. Nasza uczelnia odnotowała rekordowy awans (o 19 pozycji) i obecnie plasuje się 88. miejscu.

więcej informacji

zdjęcie

Wicekonsul USA na UMK

5 listopada o godz. 16.45 w Collegium Humanisticum UMK gościć będzie Karolina Orton, wicekonsul Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Tematem spotkania będzie promocja studenckiej wymiany kulturowej.

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej

 

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 24 października o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Agnieszki Schuetz. 

 

więcej informacji

zdjęcie

Erasmus Day na WNEiZ!

23 października w holu głównym Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbył się Erasmus Day - dzień promocji studiów zagranicznych.

więcej informacji

zdjęcie

Zarządzanie z wyróżnieniem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Z radością informujemy, iż Polska Komisja Akredytacyjna przyznała wyróżniającą ocenę programową studiom na kierunku zarządzanie, prowadzonym przez nasz Wydział.

więcej informacji

zdjęcie

Oddajemy krew dla Patryka

Patryk Wernerowicz, student Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, zachorował na ostrą białaczkę szpikową i – aby skutecznie walczyć z chorobą - potrzebuje regularnych transfuzji krwi.

więcej informacji

zdjęcie

Academia Copernicana: innowacyjna i międzynarodowa

23 października odbyła się inauguracja Interdyscyplinarnej Szkoły Doktoranckiej „Academia Copernicana". Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jest pierwszą uczelnią w Polsce, która zrealizuje nowatorski program kształcenia doktorantów.

więcej informacji

zdjęcie

International Business Week 2018 we Francji

W dniach 15-19.10.2018 roku Studenci i pracownicy WNEiZ uczestniczyli w International Business Week (IBW) zorganizowanym przez Wydział Prawa, Ekonomii i Zarządzania (Faculté de Droit, d’Economie et de Gestion) Uniwersytetu w Angers (Université d’Angers). W wydarzeniu brało udział troje pracowników naukowo-dydaktycznych oraz dwudziestu jeden studentów, spośród których część studiuje w Angers w ramach programów dwu- lub trzydyplomowych (double/triple diploma). 

więcej informacji

zdjęcie

PROJEKT KOMPETENCJE – ENERGIA DLA ROZWOJU. NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Jeżeli jesteś Studentką/Studentem II roku II stopnia kierunku Finanse i Rachunkowość, ta wiadomość jest właśnie skierowana do Ciebie!

Nie czekaj zbyt długo i zgłoś się już dziś do udziału w Projekcie podnoszącym kompetencje zawodowe, umiejętności komunikacyjne, informatyczne oraz analitycznego myślenia. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Rekrutacja Uczestników do Projektu realizowanego w roku akademickim 2018/2019 ruszyła 10 października 2018 r.

więcej informacji

zdjęcie

Inauguracja roku akademickiego dla studentów niestacjonarnych

Inauguracja Roku Akademickiego dla studentów studiów niestacjonarnych WNEiZ odbędzie się w dniu 27 października 2018 o godz. 8.00 w Auli Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, przy ulicy Gagarina 13a. Podczas wydarzenia odbędzie się uroczysta immatrykulacja studentów I roku. 

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 24 października o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Anny Komarnickiej. 

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej

Dziekan i Rada Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podają do wiadomości, że dnia 30 października o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału odbędzie się publiczna dyskusja nad dysertacją doktorską mgr Joanny Flicińskiej-Turkiewicz. 

więcej informacji

zdjęcie

Inauguracja projektu REGIOGMINA

Wczoraj (08.10.2018 roku) odbyła się konferencja prasowa inaugurująca projekt REGIOGMINA w ramach strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych - GOSPOSTRATEG, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Uczestniczyli w niej m.in. JM Rektor UMK - prof. dr hab. Andrzej Tretyn, Prorektor SGH ds. nauki i zarządzania - dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotr Całbecki.

więcej informacji

zdjęcie

Po inauguracji roku akademickiego

1 października 2018 roku odbyła się wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych. Dla naszego Wydziału była to wyjątkowa, bo rozpoczynająca nowe półwiecze w historii WNEiZ, inauguracja.

więcej informacji

zdjęcie

Program kariery dwutorowej - rekrutacja wystartowała!

Pierwsza, historyczna, rekrutacja do Programu kariery dwutorowej student-sportowiec na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika rozpoczęła się 1 października 2018 r. Wnioski można składać do 8 października 2018 r.

więcej informacji

zdjęcie

AIESEC Toruń rekrutuje!

Jeśli szukać dodatkowego zajęcia poza studiami, możliwości rozwoju i nowych znajomości to AIESEC jest miejscem dla Ciebie! AIESEC jest globalną organizacją młodych ludzi, działającą w ponad 120 krajach na całym świecie.

więcej informacji

zdjęcie

Witamy studentów zagranicznych

Wykłady, spotkanie ze Strażą Miejską, warsztaty kulturowe, zwiedzanie miasta czy w końcu „Welcome Party” – takie atrakcje czekają na studentów zagranicznych, którzy rozpoczną w tym semestrze naukę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. 27 września 2018 r. rozpoczyna się Tydzień Orientacyjny, który po raz kolejny Dział Współpracy Międzynarodowej UMK organizuje dla studentów zagranicznych, przyjeżdżających na wymianę w ramach programu Erasmus+.

więcej informacji

zdjęcie

Informacje dla studentów pierwszego roku

Uprzejmie zapraszamy na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 1 października 2018 r. o godz. 11.30 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Podczas uroczystości nastąpi Immatrykulacja studentów I roku I stopnia. W piątek, 28 września zapraszamy zaś po odbiór dokumentów.

więcej informacji

zdjęcie

Nagrody Rektora przyznane!

Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał nagrody za osiągnięcia w dziedzinie dydaktyczno-wychowawczej, naukowo-badawczej oraz organizacyjnej.

więcej informacji

zdjęcie

Ćwierć miliona z NCN

8 naukowców z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, w tym 2 z naszego Wydziału znalazło się wśród laureatów konkursu MINIATURA 2 Narodowego Centrum Nauki. Łącznie otrzymają ponad ćwierć miliona złotych na realizację pojedynczych działań naukowych (wstępnych oraz pilotażowych badań, kwerend, staży, konsultacji i wyjazdów konferencyjnych).

więcej informacji

zdjęcie

50 lat WNEiZ z Noblistą - wspomnienie

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu świętuje w 2018 roku jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia. Kulminacją obchodów są uroczystości w poniedziałek 18 czerwca 2018 r., podczas których doktoratem honoris causa UMK w Toruniu zostanie uhonorowany laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii prof. Robert Franklin Engle.

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty MBA

Na Dzień Otwarty MBA UMK w Toruniu zaprasza w sobotę 8 września 2018 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Chętnych do udziału w wydarzeniu obowiązuje elektroniczna rejestracja.

więcej informacji

zdjęcie

Data Science w biznesie - studia podyplomowe pod patronatem SAP University Alliances - sprawdź naszą nowość!

więcej informacji

zdjęcie

Wakacyjne praktyki i The Rolling Stones

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK już po raz piąty zaangażowani byli w organizację Al Khalediah European Arabian Horses Festival. V edycja międzynarodowego pokazu koni arabskich czystej krwi odbyła się w dniach 17-19 sierpnia 2018 r. w podwarszawskich Nowych Wrońskach. Podczas festiwalu mieli okazję spotkać znanych pasjonatów koni, dyplomatów i celebrytów.

więcej informacji

zdjęcie

"Adapciak" dla nowych studentów

Samorząd Studencki UMK zaprasza nowo przyjętych studentów UMK do udziału w obozie integracyjnym „Adapciak 2018”, który od 30 sierpnia do 3 września odbędzie się w Toruniu i Jarosławcu.

więcej informacji

zdjęcie

Dofinansowanie do studiów podyplomowych na naszym Wydziale

Z wielką przyjemnością informujemy, że mają Państwo możliwość zdobycia do 80% dofinansowania na studia podyplomowe Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK ze środków Unii Europejskiej.

 

więcej informacji

zdjęcie

Nasz projekt w prestiżowym zestawieniu AACSB o innowacjach

Niezmiernie miło nam poinformować, że realizowany przez nasz Wydział projekt „Kompetencje ICT” znalazł się w booklecie „Innovations and Best Practices in Europe, Middle East, and Africa” wydanym przez ogólnoświatowe stowarzyszenie uczelni ekonomicznych AACSB.

 

więcej informacji

zdjęcie

#bądźdumny - dołącz do naszej społeczności!

Bądź dumny tak, jak bohater naszego tegorocznego spotu promocyjnego i rozpocznij studia na jednym z oferowanych przez nas kierunków.

więcej informacji

zdjęcie

International Week 2018 już wkrótce!

więcej informacji

zdjęcie

Studia podyplomowe na "5" - wyniki pomiaru oczekiwań i stopnia ich spełnienia wśród słuchaczy

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przeprowadził wewnętrzny pomiar oczekiwań i stopnia ich spełnienia wśród słuchaczy studiów podyplomowych w roku akademickim 2016/2017. W pierwszym badaniu wzięło udział 119 osób, natomiast w kolejnym 101. Wyniki końcowe pomiaru okazały się zaskakujące - wynika z nich, że prawie we wszystkich badanych parametrach, wskaźnik otrzymanej satysfakcji przekracza w znacznym stopniu oczekiwania, jakie słuchacze posiadali na początku.

więcej informacji

zdjęcie

Rekrutacja 2018 - czas na dokumenty

12 lipca 2018 r. na indywidualnych kontach kandydatów w systemie IRK pojawiły się wyniki I naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UMK. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia mają czas od 13 do 18 lipca na złożenie kompletu dokumentów.

więcej informacji

zdjęcie

Po wręczeniu certyfikatów akademickich SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award"

4 czerwca w murach naszego Wydziału odbył się wykład otwarty pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”. Organizatorem spotkania była Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

W prestiżowym rankingu Eduniversal

Niezmiernie miło nam poinformować, że kierunki prowadzone przez nasz Wydział znalazły się w prestiżowym zestawieniu najlepszych kierunków biznesowych świata Eduniversal.

 

więcej informacji

zdjęcie

Po dwóch konferencjach naukowych Katedry Zarządzania Finansami

W dniach 17-19.06 odbyły się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK dwie Konferencje: Konferencja Katedr Finansów - Współczesne Finanse 2018 oraz 6th Sustainable Finance & Accounting.

więcej informacji

zdjęcie

Badanie jakości

Trwają badania w ramach Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia i Organizacji Pracy w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, inicjatywie ukierunkowanej na poprawę jakości pracy na UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Współpraca z otoczeniem samorządowym

W dniu 21 czerwca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu odbyła się konferencja pt. „Uwarunkowania i wyzwania rozwoju społeczno-gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego w realizowanych badaniach”, zorganizowana przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

więcej informacji

zdjęcie

Nowa publikacja Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania wydał kolejną publikację pt. Innowacyjność województwa kujawsko-pomorskiego w 2015 r. Zachęcamy do lektury - publikacja dostępna jest pod tym linkiem. 

więcej informacji

zdjęcie

XII edycja Letniej Szkoły Innowacji - zaproszenie

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika  w Toruniu, Katedry Marketingu oraz Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej Uniwersytetu Łódzkiego, a także Stowarzyszenie Organizatorów Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII edycji Letniej Szkoły Innowacji, która odbędzie się w dniach 9-11.09.2018 r. na Naszym Wydziale.

więcej informacji

zdjęcie

Seminarium naukowe dotyczące analizy finansowych szeregów czasowych z wykorzystaniem regresji kwantylowej i technik bayesowskich

W dniu 19 czerwca 2018 r. odbyło się seminarium naukowe dotyczące analizy finansowych szeregów czasowych z wykorzystaniem regresji kwantylowej i technik bayesowskich.

więcej informacji

zdjęcie

Akademia Przyszłego Menedżera - koniec VIII edycji

Zakończyliśmy ósmą edycję Akademii Przyszłego Menedżera. W roku akademickim 2017-2018 zorganizowano łącznie 5 dedykowanych spotkań z młodzieżą, w tym 3 wykłady i 2 warsztaty, a także zaproszono uczniów do udziału w szeregu wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez pracowników Wydziału. Podobnie jak w latach poprzednich nasze spotkania odbywały się w siedzibach szkół – partnerów APM – oraz w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, a także w IV Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Toruniu i w VI Liceum Ogólnokształcącym im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

więcej informacji

zdjęcie

50 lat naszego Wydziału - transmisja z wydarzenia

więcej informacji

zdjęcie

Obrona pracy doktorskiej w czerwcu

Obrona prac doktorskich w kwietniu:

  • mgr Maja Kołtońska -  26.06.2018, godz. 13:30, stara sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

Dwie konferencje naukowe Katedry Zarządzania Finansami

Katedra Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniach 17-19 czerwca 2018 roku organizuje dwie Konferencje naukowe.

Organizowane konferencje towarzyszą uroczystym obchodom 50-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jubileusz wydziału uświetni swoją obecnością Robert Engle, Laureat Nagrody Nobla w Dziedzinie Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

e-Dukat dla dr Anny Iwony Piotrowskiej

Dr Anna Iwona Piotrowska, która we wrześniu 2017 roku na naszym Wydziale obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską dotyczącą kryptowaluty bitcoin, otrzymała nagrodę e-Dukat za monografię pt. Bitcoin – płatnicze i inwestycyjne zastosowania kryptowaluty, przyznaną przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego w kategorii: Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

więcej informacji

zdjęcie

Kolejna edycja konferencji PERSPEKTYWA

Studenckie Koło Naukowe Bankowości UMK zaprasza już w piątek 8 czerwca 2018 r. na V edycję Konferencji „Perspektywa – wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki”

więcej informacji

zdjęcie

Nasi studenci nagrodzeni

Już po raz 22. w Łodzi, w dniach 17-19 maja 2018 roku odbył się konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie. Zwyciężył zespół Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a uczestnicy najlepszych 5 drużyn - w tym nasi studenci - otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe.

więcej informacji

zdjęcie

Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Historii Rachunkowości – ABACUS 2018

Ogólnopolska Konferencja z Zakresu Historii Rachunkowości – ABACUS 2018 odbędzie się w czwartek 7 czerwca 2018 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Gagarina 13a w godz. 9.30-14.50.

więcej informacji

zdjęcie

Wśród najlepszych uniwersytetów

Uniwersytet Mikołaja Kopernika ponownie znalazł się wśród pięciu najlepszych polskich uniwersytetów w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2018.

więcej informacji

zdjęcie

Zaproszenie na wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”, który odbędzie się 4. czerwca 2018 roku o godzinie 10.15 w Sali III. Organizatorem spotkania jest Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

więcej informacji

zdjęcie

Mistrz Języka Specjalistycznego wyłoniony

24 maja o 8.30 na WNEiZ odbył się konkurs "Mistrz języka specjalistycznego - język angielski w biznesie". Wzięło w nim udział 120 osób. Poniżej prezentujemy jego wyniki.

więcej informacji

zdjęcie

Kolejna debata z okazji 50-lecia Wydziału za nami

W dniu 14 maja 2018 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu odbyła się - zorganizowana przez Katedrę Inwestycji i Nieruchomości w ramach obchodów 50-lecia Wydziału - debata pn. „Międzynarodowe przepływy kapitału w postaci inwestycji bezpośrednich z udziałem Polski”.

więcej informacji

zdjęcie

Nagroda dla prof. Ewy Siemińskiej

Podczas kolejnej serii wykładów organizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej Marcin Wąsik-Wiszniewski przekazał Pani Profesor dr habilitowanej Ewie Siemińskiej podziękowanie za zaangażowanie i aktywne wspieranie Programu Edukacyjnego NZB podpisane przez Prezesa ZBP Krzysztofa Pietraszkiewicza oraz Dyrektora Programu NZM Waldemara Zbytka.

więcej informacji

zdjęcie

Najwyższa jakość publikacji

Uniwersytet Mikołaja Kopernika jest w ścisłej czołówce polskich uczelni wyższych pod względem jakości publikacji naukowych. W ogłoszonym 16 maja CWTS Leiden Ranking 2018 UMK odnotował kolejny awans w zestawieniu ogólnoświatowym i potwierdził silną 8. pozycję w Polsce.

więcej informacji

zdjęcie

Nasi studenci w finale prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018

Miło nam poinformować, że nasi studenci, działający w Studenckim Kole Naukowym Bankowości i pracującym pod kierunkiem dr. Michała Buszko: Klaudia Jóźwik, Weronika Kulawiec, Dominika Leśniewska i Natalia Niścigorska zakwalifikowali się do  do finału prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018 organizowanego przez CFA Society Poland oraz Komisję Nadzoru Finansowego.

więcej informacji

zdjęcie

Miliony na badania

Ponad 12,5 mln zł otrzyma 18 naukowców z UMK w ramach konkursów OPUS 14 i PRELUDIUM 14, rozstrzygniętych przez Narodowe Centrum Nauki.

więcej informacji

zdjęcie

Po IV Kopernikańskim Sympozjum Młodych Naukowców

W dniach 23 - 24.04.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbyło się IV Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców poświęcone tematyce wyzwań i zagrożeń stojących przez współczesnym zarządzaniem.

więcej informacji

zdjęcie

Dni e-Biznesu po raz dziesiąty

O najnowszych trendach w e-biznesie i e-finansach będą już po raz dziesiąty dyskutować w dniach 15-16 maja 2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK uczestnicy "Dni e-Biznesu 2018". Wydarzenie jest organizowane przez Koło Naukowe Forum e-Biznesu.

więcej informacji

zdjęcie

Dni Promocji Specjalności na II stopniu

Pracownicy i studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Dni Promocji Specjalności oferowanych przez nasz Wydział na II stopniu studiów. 

więcej informacji

zdjęcie

Konferencja Horyzonty Controllingu

W dniu 15 maja 2018 roku odbędzie się ogólnopolska konferencja pt. „Horyzonty Controllingu” Organizatorem konferencji jest Klub Controllera, działający w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konferencja odbędzie się 15 maja 2018 roku w Sali Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Gagarina 13a. w godz. 9.30 - 14.30.

więcej informacji

zdjęcie

XIII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Rusza XIII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

więcej informacji

zdjęcie

Bieg z książką

Do 15 maja 2018 r. można zgłaszać udział w IV Biegu z książką "W strunę światła", który odbędzie się w sobotę 19 maja 2018 r. W Roku Herberta nazwa biegu nawiązuje do "Struny światła" – tomiku wierszy tego poety, absolwenta Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

więcej informacji

zdjęcie

AIESEC rekrutuje

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć ludzi takich, jak Ty? Ciekawych świata, pełnych energii, a przede wszystkim – gotowych robić coś więcej, niż tylko wypełniać codzienne obowiązki? Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC – globalnej organizacji młodych, która już od 40 lat mieści się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wyślij zgłoszenie online do 20 maja i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

więcej informacji

zdjęcie

Dni e-Biznesu już po raz 10 na naszym Wydziale

W dniach 15 - 16 maja 2018 roku, w murach naszego Wydziału, Koło Naukowe Forum e-Biznesu, organizuje dziesiątą już, rocznicową konferencję naukową "Dni e-Biznesu 2018".

więcej informacji

zdjęcie

Projekt Banku Zachodniego WBK

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie organizowanym przez Bank Zachodni WBK. Zadanie konkursowe polega na zbadaniu jakości obsługi klienta w wybranych przez siebie oddziałach BZWBK.

więcej informacji

zdjęcie

Majowy Dzień Gier Planszowych

Już 16 maja na naszym Wydziale odbędzie się pierwszy Dzień Gier Planszowych - Ekonomiczne Planszogranie #1. Prócz rozgrywek rekreacyjnych, studenci naszego Wydziału będą mogli zmierzyć się ze sobą w turnieju, a w "wielkim finale" zaś - z prof. Aldoną Glińską-Neweś, Prodziekanem ds. Współpracy z Zagranicą. 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze w Nowej Europie

UMK w Toruniu znalazł się w czołówce najlepszych uczelni badawczych w krajach Nowej Europy. Jako jedyna uczelnia z naszego regionu został odnotowany w pierwszej edycji Rankingu Times Higher Education „New Europe”, w którym zestawiono szkoły wyższe z 13 najnowszych państw członkowskich Unii Europejskiej. To potwierdza wysoką naukową pozycję i międzynarodową rozpoznawalność UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Rekrutacja do programu MOST

Do 15 maja 2018 r. potrwa rekrutacja chętnych do udziału w Programie Mobilności Studentów MOST w roku akademickim 2018/2019.

więcej informacji

zdjęcie

Dyskutowali o jakości w sporcie

19-20 kwietnia 2018 r. na naszym Wydziale odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Jakość w Sporcie. Organizatorem wydarzenia była Katedra Doskonałości Biznesowej UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Po Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018

XVII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018 organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości  UMK w Toruniu odbyła się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w gmachu naszego Wydziału. W konferencji wzięło udział 36 studentów z takich uczelni, jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk, a także Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

więcej informacji

zdjęcie

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych za nami

16 kwietnia 2018 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się, organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości, XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

więcej informacji

zdjęcie

Zapraszamy na Zjazd Absolwentów!

więcej informacji

zdjęcie

O narzędziach Business Intelligence w działalności gospodarczej

100 osób wzięło udział w ogólnopolskim seminarium dotyczącym "Narzędzi Business Intelligence w działalności gospodarczej", które gościło w czwartek 12 kwietnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

więcej informacji

zdjęcie

Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

W dniach 19 - 20.04.2018 roku na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja Zespołu Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Dokona on oceny kierunku zarządzanie. 

więcej informacji

zdjęcie

I Uniwersytecka Gala Charytatywna

Uniwersytecka Gala Copernicana odbyła się 12 kwietnia o godz. 19:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Plebiscyt, który miał na celu wyłonienie liderów i inicjatywy, na które warto zwrócić uwagę, został zorganizowany przez Samorząd Studencki UMK oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UMK. Impreza miała także wymiar charytatywny.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacje zagraniczne dla WNEiZ i WFAiIS

UMK w Toruniu otrzyma z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego środki na pozyskanie międzynarodowych akredytacji. Finansowanie w ramach projektu pn. „Akredytacje zagraniczne” uzyskały 3 wnioski z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz 1 wniosek z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Kolejne spotkania w ramach Akademii BZWBK już za nami

 

Kolejne spotkania z cyklu „Akademii Banku Zachodniego WBK” już za nami! Pracownicy banku podzielili się z naszymi studentami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianej bankowości.

 

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w kwietniu:

  • mgr Justyna Kłobukowska - 11.04.2018, godz. 09:00, nowa sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

O instrumentach wsparcia dla firm

Naukowcy z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK: prof. Maciej Zastempowski oraz prof. Aldona Glińska-Neweś pokierują dwoma zadaniami w ramach projektu pn. „REGIOGMINA", który uzyskał finansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

więcej informacji

zdjęcie

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki - rozstrzygnięty

Dużym sukcesem absolwentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zakończył się konkurs ogłoszony przez Główny Urząd Statystyczny.

więcej informacji

zdjęcie

Wyróżnienie dla pracownika naszego Wydziału!

W dniu 15 marca 2018 roku podczas Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości w Warszawie, przedstawiciele czterech Uniwersytetów, w tym pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu dr Agnieszka Huterska, zostali wyróżnieni za współpracę w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

więcej informacji

zdjęcie

Brąz w Copernicadzie dla naszego Wydziału!

Kolejna odsłona Copernicady za nami! W sobotę odbyły się zmagania w Międzywydziałowych Mixtach Siatkarskich. Przedstawiciele naszego Wydziału zdobyli wysoką, trzecią lokatę. 

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty 2018 już za nami!

Ponad 100 osób spotkało się z naszymi studentami i pracownikami, poznało mocne strony naszego Wydziału oraz wzięło udział w atrakcjach przygotowanych przez członków kół naukowych działających na naszym Wydziale. Tak w kilku słowach można podsumować Dzień Otwarty, który odbył się 13 marca. 

więcej informacji

zdjęcie

Sukces naszej Absolwentki

Doktorantka Marta Jakubowska zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą nowoczesnym płatnościom, organizowanym przez radę naukową międzynarodowego kongresu Central European Digital Payments 2017.

 

więcej informacji

zdjęcie

Jubileusz prof. dr. hab. Stanisława Sudoła

Jubileusz 90-lecia urodzin prof. dr. hab. Stanisława Sudoła, doktora honoris causa UMK, był celebrowany podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania 10 stycznia 2018 r. 

 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace magisterskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać dwie równorzędne nagrody w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". 

więcej informacji

zdjęcie

Najlepsze prace licencjackie

Z wielką przyjemnością informujemy, że komisja konkursowa na posiedzeniu 03.01.2018 roku postanowiła przyznać nagrodę w kategorii "Najlepsza praca dyplomowa". Ogłoszenie wyników odbyło się w trakcie uroczystego dyplomatorium, 20.01.2018.

więcej informacji

zdjęcie

Obrony prac doktorskich

Obrony prac doktorskich w marcu:

  • mgr Jarosław Pawłowski - 7.03.2018r., godz. 10.30, nowa sala posiedzeń RW.

więcej informacji

zdjęcie

Nominacja profesorska dla pracownika naszego Wydziału

27 lutego Rektor UMK wręczył naukowcom nominacje na stanowiska profesora zwyczajnego i nadzwyczajnego.

więcej informacji

zdjęcie

Obrona prac doktorskich

Obrona prac doktorskich w marcu:

  • mgr Andrzej Geise - 21.03.2018, godz. 11:30, mała sala posiedzeń Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

więcej informacji

zdjęcie

Dzień Otwarty Wydziału - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne drzwi otwarte naszego Wydziału! Przyjdź i sprawdź, dlaczego razem z nami warto tworzyć #teamwneiz! W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

więcej informacji

zdjęcie

Granty badawcze dla naszych naukowców

Badacze z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu otrzymają 8,5 ml złotych na swoje projekty w ramach konkursów HARMONIA, SONATA BIS I SONATA. Wśród nagrodzonych naukowców znaleźli się pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

więcej informacji

zdjęcie

Ekonomia z wyróżnieniem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Z radością informujemy, iż Polska Komisja Akredytacyjna przyznała wyróżniającą ocenę programową studiom na kierunku ekonomia, prowadzonym przez nasz Wydział.

więcej informacji

zdjęcie

Strefy relaksu i pracy zespołowej już działają!

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru, nasz Wydział wzbogacił się o nowe miejsca do pracy zespołowej i odpoczynku między zajęciami - tzw. strefy studenta.

więcej informacji

zdjęcie

Święto Uczelni 2018

19 lutego, w 545. rocznicę urodzin patrona UMK miały miejsce główne obchody Święta Uniwersytetu. Główna uroczystość rozpoczęła się o 11:00 w Auli UMK. W programie ceremonii znalazły się: przemówienia rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna oraz ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, okolicznościowe wystąpienia gości, wręczenie doktoratu honoris causa UMK prof. dr. hab. Andrzejowi Cichockiemu oraz odznaczeń, medali i wyróżnień - zarówno państwowych, jak i uniwersyteckich. Wcześniej, około godz. 10:15 nastąpiło tradycyjne złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w sercu toruńskiej starówki.

więcej informacji

zdjęcie

Najlepszy pomysł na firmę z naszego Wydziału!

V edycja konkursu „Pomysł na własną firmę” realizowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK została rozstrzygnięta! Decyzją JM Rektora UMK, po zasięgnięciu opinii Rady ds. Innowacji i Wdrożeń, nagrodzono dwa obiecujące projekty studentów i naukowców.

więcej informacji

zdjęcie

Akredytacja AACSB

Akredytacja AACSB

więcej informacji

zdjęcie

UMK w ścisłej czołówce szkół biznesu

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK znalazł się w piątce najlepszych polskich szkół biznesu w zestawieniu Eduniversal Business Schools. Wydziałowi zostały przyznane również trzy (w pięciostopniowej skali) Palmy Doskonałości.

więcej informacji

Archiwum