AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

VI Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców - zaproszenie

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Unsplash.com/mikael_k

W dniu 26 października 2020 roku o godz. 9:00, tym raz w formie zdalnej, odbędzie się kolejna edycja cyklicznego spotkania młodych naukowców, pragnących podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wynikami badań w zakresie szeroko rozumianych nauk o zarządzaniu i jakości - VI Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców "Współczesne zarządzanie - wyzwania i zagrożenia XXI wieku".


Prelegenci pochodzący z wiodących ośrodków naukowych w Polsce (m.in. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Gdański, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Akademia Wojsk Lądowych im. T. Kościuszki, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego) przedstawią przygotowane prezentacje i odpowiedzą na każde pytanie. Szczegółowy harmonogram wystąpień umieszczono w Agendzie Sympozjum w pliku.

Organizatorem Kopernikańskiego Sympozjum Młodych Naukowców jest Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz doktoranci współpracujący z Katedrą.

Konferencja odbędzie się z wykorzystaniem narzędzia MS Teams. 

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w Sympozjum w charakterze biernych uczestników proszone są o kontakt z dr Agnieszką Kuś (adk@umk.pl) w celu uzyskania kodu dostępu do wydarzenia do dnia 24.10.2020 r. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Sympozjum.

Szczegółowa agenda spotkania

pozostałe wiadomości