AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Erasmus Day na WNEiZ!

Zdjęcie ilustracyjne

23 października w holu głównym Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK odbył się Erasmus Day - dzień promocji studiów zagranicznych.

Tego dnia studenci naszego wydziału mogli dowiedzieć się więcej o projekcie oraz  rozwiać wszelkie wątpliwości przed własnym wyjazdem za granicę. Oprócz przydatnych informacji, na studentów czekały stoiska z atrakcjami, muzyka a także poczęstunek. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra “Kocham cię, Polsko”. Studentki chętnie testowały wiedzę swoich kolegów - również zagranicznych - o Polsce. Za to punkt z kalamburami był pełen śmiechu i trudnych haseł. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców nagrody w postaci gadżetów uniwersyteckich.

Całość zwieńczona została tradycyjną belgijką oraz energiczną macareną.

Mamy nadzieję, że dzięki promocji studiów zagranicznych już niedługo nasi studenci zapełnią sale wykładowe na uczelniach takich krajów jak Hiszpania, Francja, Portugalia czy nawet Stany Zjednoczone.

Rekrutacja na zagraniczne wyjazdy trwa do 31 października 2018 roku. Szczegółowych informacji udzieli dr Joanna Flicińska-Turkiewicz, pokój 19, mail: international.econ@umk.pl

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.