Nagrody rektora dla pracowników administracji

fot. Andrzej Romański, Dział Promocji i Informacji UMK

22 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień rektora UMK dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Władze Uniwersytetu doceniły 308 osób zatrudnionych w komórkach administracji ogólnouniwersyteckiej i wydziałowej oraz administracji innych jednostek organizacyjnych, w tym pracowników naszego Wydziału.

Nagrody i wyróżnienia wręczali rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala oraz kanclerz dr Tomasz Jędrzejewski, którzy w swoich wystąpieniach podkreślili wkład pracowników administracji i obsługi w sprawne funkcjonowanie i rozwój Uniwersytetu.

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie Portalu Informacyjnego UMK.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.