AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Ponownie razem dla Oli

Zdjęcie ilustracyjne

Samorząd Studencki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce środków pieniężnych dla Aleksandry Rutkowskiej – studentki WNEiZ UMK, która w kwietniu 2019 roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu. W ułamku sekundy jej życie zmieniło się nieodwracalnie.

Długi pobyt w szpitalu, liczne operacje i rehabilitacja, to dramatyczne doświadczenia, z którymi Ola musi się cały czas mierzyć. Dzięki swojemu ogromnemu heroizmowi, walczy codziennie, aby mieć siłę i wiarę na lepsze jutro. Marzy o sprawności, szukając coraz bardziej zaawansowanych metod leczenia skutków przerwania rdzenia kręgowego. Niestety – potrzeba na to ogromnych nakładów finansowych.

Nie jest to pierwsze wydarzenie organizowane przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na rzecz pomocy Oli – poprzednim dwóm Koncertom Charytatywnym, jak i Pucharom Wydziału również przyświecała ta idea. Jednak w okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych, społeczność akademicka chciałaby zrobić Oli prezent. Samorząd Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania otwiera aukcje licytacyjne na platformie Allegro, gdzie znajdzie się wiele wartościowych przedmiotów. Licytacje dostępne są pod tym linkiem.

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację, która jest niezbędna, aby Ola mogła czuć się coraz lepiej.  Za przebieg aukcji odpowiada Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici.

Przewodnim hasłem wydarzenia jest #RAZEMDLAOLI.

Więcej informacji o zbiórce znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku.

pozostałe wiadomości