AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Audytowe czwartki z EY za nami

Zdjęcie ilustracyjne

6 tygodni, blisko 300 zapisanych uczestników z 40 uczelni z całej Polski i ponad 120 certyfikatów – to podsumowanie zakończonego w zeszłym tygodniu cyklu Audytowe Czwartki – Rock your audit skills, przygotowanego we współpracy z firmą EY.

Od początku kwietnia do połowy maja, w czwartkowe popołudnia odbywały się spotkania tych, którzy chcieli przygotować się do pełnienia roli audytora w przyszłości i wzbogacić swoją wiedzę w tym kierunku. Cykl webinarów przygotowany został z myślą zarówno o osobach, które są na samym początku swojej drogi i chciały poznać podstawy, jak i o tych, którym zależało na poznaniu szczegółowych aspektów, którymi dzielili się praktycy z firmy EY. Każde ze spotkań dotyczyło innej części audytu - od wstępu do audytu, przez audyt finansowy i jego poszczególne zagadnienia, jak audyt ubezpieczeń, banków, funduszy inwestycyjnych, aż po audyt ogólny z wyraźnym uwidocznieniem kompetencji przyszłości i wskazaniem, jak wraz z rozwojem technologii, zmienia się rola audytora. Ostatni webinar zwieńczył dodatkowy wykład dotyczący innowacji (w audycie i nie tylko) oraz specjalna sesja Q&A, podczas której można było uzyskać odpowiedzi zarówno na pytania merytoryczne, jak i te, dotyczące kariery i rozwoju w EY.

Wszyscy uczestnicy, którzy posiadają pełną frekwencję w spotkaniach otrzymają imienne certyfikaty, które będą wartościowym punktem w CV. Warto więc być na bieżąco i obserwować inne inicjatywy przygotowywane przez nasz Wydział oraz firmę EY.

pozostałe wiadomości