AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Śniadanie biznesowe online

Zdjęcie ilustracyjne
Pierwsze spotkanie - listopad 2019.

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Śniadania biznesowego - cyklicznego spotkania networkingowego organizowanego na naszym Wydziale. Tym razem - ze względu na sytuację epidemiczną - wydarzenie odbędzie się online.

Kolejna odsłona Śniadania biznesowego została zaplanowana na 4 czerwca 2020 roku, na godzinę 10:00. Wydarzenie odbędzie się w formie webinaru udostępnionego na stronie Wydziału na Facebooku. Gościem spotkania będzie Sara Kapela z Design Thinking Institute, która odpowie na pytanie: Jak wykorzystać design thinking do badania zmieniających się potrzeb klientów w biznesie? Po wystąpieniu prelegentki przewidziano sesję pytań i odpowiedzi od widzów. Moderatorami dyskusji będą: mgr Patrycja Gulak-Lipka oraz mgr Mariusz Lewandowski.

Śniadanie biznesowe to cykliczne wydarzenie organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania od listopada 2019 roku, organizowane w głównej mierze przez studentów specjalności event management & PR na kierunku zarządzanie. Spotkania te stanowią wspaniałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy z praktykami biznesu, a przy okazji dają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych oferowanych przez nasz Wydział. W wydarzeniu zwykle udział biorą przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy, nastawieni na nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

 

 

pozostałe wiadomości