AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Prestiżowa Liga Akademicka rekrutuje

Trójka studentów: 2 kobiety i jeden mężczyzna, stojący obok siebie i patrzący w ekrany dwóch laptopów - zdjęcie podglądowe.
Udział w konkursie jest niezwykłą okazją do sprawdzenia się w pracy zespołowej, w warunkach symulacji biznesowej. fot. Andrzej Romański

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Ligi Akademickiej FINSIM 2022/2023 - prestiżowego programu szkoleniowego w formule konkursu, organizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości. 

Konkurs FINSIM - Liga Akademicka to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów pasjonujących się ekonomią, finansami i zarządzaniem, w warunkach rywalizacji konkursowej. FINSIM łączy ponad 20-letnie doświadczenia z wykorzystaniem symulacji opracowanej na Uniwersytecie Stanford, a także nowej symulacji opracowanej z partnerami zagranicznymi ITCB Hungary, która odpowiada najnowszym wymaganiom regulacyjnym w Europie. WIB jest jedynym w Polsce licencjonowanym użytkownikiem symulacji.

Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą. Dotychczas odbyło się 10 edycji konkursu w których udział wzięło 1039 studentów, podzielonych na 218 zespołów z 43 uczelni z całej Polski. 

Studenci i studentki biorący udział w konkursie mają szansę zdobycia wiedzy praktycznej, certyfikatów oraz ciekawych nagród rzeczowych. 

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na dedykowanej stronie. 

Zgłoszenia do konkursu (mailowo na adres mibus@umk.pl) przyjmuje dr Michał Buszko z Katedry Zarządzania Finansami do 14 grudnia br. włącznie. 

pozostałe wiadomości