Warsztaty inwestycyjne pod okiem praktyków

fot. Magdalena Kuczmarska

26 stycznia br. odbyło się spotkanie podsumowujące II edycję warsztatów inwestycyjnych pn. Praktyczne aspekty procesów inwestycyjno-budowlanych, które poprowadzili przedstawiciele kadry menedżerskiej APRO Construction i APRO Investment. Organizatorem wydarzenia było Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości.

Warsztaty składały się z trzech bloków tematycznych:

• Zarządzanie projektami deweloperskimi - prelegentem tego spotkania był Krzysztof Balczerski, Prezes Zarządu APRO Construction, absolwent naszego Wydziału;
  • Prawne aspekty realizacji procesów inwestycyjnych w przedsiębiorstwach deweloperskich, które poprowadził Marek Antonowicz, Wiceprezes Zarządu APRO Investment, radca prawny;
  • Aspekty marketingowe i ich wpływ na atrakcyjność nieruchomości – prelegentka Magdalena Żarnowska, Kierownik ds. Marketingu APRO Investment.

W tegorocznej edycji wzięło udział 18 studentów naszego Wydziału. Podczas ostatniego spotkania zostały wręczone certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w warsztatach.

APRO Construction i APRO Investment wspierają proces dydaktyczny realizowany przez Katedrę Inwestycji i Nieruchomości. Oprócz warsztatów inwestycyjnych przedsiębiorstwa organizują wizyty studyjne na terenach budowy oraz praktyki zawodowe, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród studentów.