AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wszystko o WNEiZ na Dniu Otwartym

Zdjęcie ilustracyjne

Rozmowy ze studentami i pracownikami Wydziału przy kawie i ciastkach, moc atrakcji i tłumy uczniów szkół średnich odwiedzających gmach WNEiZ – tak można podsumować tegoroczny dzień drzwi otwartych, który odbył się 12 marca.

W tym roku dla uczniów szkół średnich przygotowaliśmy m.in.:

  • zapoznanie z ofertą dydaktyczną Wydziału, podaną w przystępnej formie,
  • zapoznanie z zasadami rekrutacji obowiązującymi na UMK,
  • zapoznanie z bazą dydaktyczną Wydziału i wydziałową strefą kreatywności,
  • spotkania ze studentami, wykładowcami i pracownikami - wszystko po to, by zasięgnąć opinii o Wydziale i możliwościach, które oferujemy z różnych perspektyw,
  • strefę eksperymentów społecznych,
  • grę aktywizującą,
  • quiz z wiedzy ekonomicznej, w którym uczestnicy będą mogli zmierzyć się z pytaniami z zakresu szeroko pojętego biznesu i przedsiębiorczości.

Dzień Otwarty był doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału, porozmawiania ze studentami i pracownikami, a co za tym idzie – w zdecydowanym stopniu może ułatwić podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu prowadzi studia licencjackie i magisterskie w następujących kierunkach: zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie (studia dla osób przejawiających humanistyczne zainteresowania) oraz logistyka, która okazała się hitem ubiegłorocznej rekrutacji. Ciągle doskonalimy nasze programy studiów, dostosowując je do wymagań współczesnego rynku pracy. Ponadto, oferujemy programy wielodyplomowe (w języku angielskim) – więcej informacji na ten temat na dedykowanej stronie.

WNEiZ UMK to silny ośrodek na akademickiej mapie Polski. Jako jedyna uczelnia publiczna w kraju posiadamy akredytację AACSB, plasującą nas w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata (akredytację tę posiadają m.in. Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Columbia University) oraz akredytację AMBA, którą posiada jedynie 2% najlepszych szkół biznesu na świecie. Ponadto, możemy pochwalić się wyróżniającymi ocenami Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Surowe kryteria oceny gwarantują, że wyróżnienia te osiągają tylko programy, które wykazują najwyższe standardy w kształceniu, programach nauczania i interakcjach słuchaczy.

Warto zaznaczyć, że tego dnia, kilka budynków dalej – w Auli UMK – odbywały się będą targi Promocja Edukacyjna 2019, w trakcie których swoją ofertę dydaktyczną zaprezentowało około 20 uczelni z całej Polski.

Więcej na temat Targów

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.