AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Kolejny raz na Forum Gospodarczym TIME

Kadr na scenę konferencyjną. Z tyłu telebim, na których widać dwóch mężczyzn w powiększeniu siedzących na scenie.
UMK na Forum Gospodarczym TIME obecne jest od kilku lat. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się między 14 a 15 marca.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu po raz kolejny został współorganizatorem Forum Gospodarczego TIME. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 14 i 15 marca w Warszawie. 

Forum Gospodarczym TIME to europejskie spotkanie przedsiębiorców przemysłu i infrastruktury. Celem organizatorów Forum jest integracja wysiłków krajowych i europejskich organizacji przedsiębiorstw, stowarzyszeń zawodowych, izb gospodarczych na rzecz ustanowienia strategii zielonej transformacji i cyfrowego ładu gospodarczego UE – największego jednolitego rynku na świecie. FG TIME jest platformą komunikacji przemysłu cyfrowego – spotkaniem firm telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, energetycznych, produkcyjnych, usługowych i finansowych. Uczestnicy wydarzenia dzielą się swoją wiedzą i opiniami na temat innowacji mających największy potencjał wzrostu konkurencyjności gospodarki.

Tegoroczną edycję wydarzenia zaplanowano na 14 i 15 marca, w Warszawie oraz online. We wtorek, 14 marca, odbędzie się panel pt. "Cyfrowa transformacja sektora finansowego" w którym udział wezmą pracownicy naszego Wydziału: dr hab. Michał Polasik, prof. UMK oraz dr Robert Huterski. 

Więcej informacji o Forum oraz pełny program dostępne są na dedykowanej stronie wydarzenia. 

pozostałe wiadomości