AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wygraj wyjazd do Nowego Jorku

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Research Challenge", organizowanym przez CFA Society Poland pod kierownictwem prof. Krzysztofa Jajugi. Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 5 grudnia.

Konkurs jest inicjatywą mającą na celu rozwinięcie u studentów umiejętności analizy i wyceny spółek, a także umiejętności prezentacji swoich wyników. Jest prowadzony w języku angielskim. W konkursie mogą uczestniczyć studenci dowolnego roku, dowolnego kierunku, którzy stworzą zespół 3-5 osób. W ramach konkursu zespół dokonuje oceny spółki giełdowej (w bieżącej edycji będzie to Allegro) oraz przygotowuje raport zawierający rekomendację inwestycyjną (kupuj, sprzedaj, trzymaj akcje). Raport jest oceniany przez grono profesjonalistów finansowych, a następnie przedstawiany przed panelem ekspertów z branży, którzy wybierają ekipę do reprezentacji kraju na etapie europejskim. Drużyna, która wygra konkurs w Polsce awansuje do konkursu regionalnego w Europie, a zwycięskie zespoły z poszczególnych regionów spotkają się w finale globalnym w Nowym Jorku.

Więcej informacji o konkursie

Strona konkursu

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o zgłoszenie się do dr. Michała Buszko poprzez maila (mibus@umk.pl) lub MS Teams do niedzieli, 5 grudnia br. 

pozostałe wiadomości