AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Biblioteka po liftingu

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Tomasz Rybiński

24 września 2019 roku nastąpiło uroczyste otwarcie biblioteki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania po remoncie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Senatu UMK, władz rektorskich i dziekańskich naszego Wydziału, a także pracowników i studentów WNEiZ.

Modernizacja biblioteki WNEiZ trwała blisko pół roku. W tym czasie dostosowano ją do standardów panujących na zachodnich uniwersytetach: stworzono strefy do pracy zespołowej, salki do wideokonferencji oraz miejsce sprzyjające wyciszeniu i odpoczynku między zajęciami.  Projekt w całości zrealizowany został ze środków Wydziału. Nowe wnętrze utrzymane jest w klimacie loftowym, a za całość projektu odpowiada kierownik wydziałowej biblioteki, mgr Tomasz Rybiński.

W trakcie wydarzenia wręczono także listy gratulacyjne członkom Zespołu Administracyjno-Gospodarczego Wydziału, którzy pracowali przy remoncie biblioteki.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.