Biblioteka po liftingu

obrazek: fot.Tomasz Rybiński]
fot. Tomasz Rybiński

24 września 2019 roku nastąpiło uroczyste otwarcie biblioteki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania po remoncie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Senatu UMK, władz rektorskich i dziekańskich naszego Wydziału, a także pracowników i studentów WNEiZ.

Modernizacja biblioteki WNEiZ trwała blisko pół roku. W tym czasie dostosowano ją do standardów panujących na zachodnich uniwersytetach: stworzono strefy do pracy zespołowej, salki do wideokonferencji oraz miejsce sprzyjające wyciszeniu i odpoczynku między zajęciami.  Projekt w całości zrealizowany został ze środków Wydziału. Nowe wnętrze utrzymane jest w klimacie loftowym, a za całość projektu odpowiada kierownik wydziałowej biblioteki, mgr Tomasz Rybiński.

W trakcie wydarzenia wręczono także listy gratulacyjne członkom Zespołu Administracyjno-Gospodarczego Wydziału, którzy pracowali przy remoncie biblioteki.