AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Festiwal Ekonomisty 2019

Zdjęcie ilustracyjne

Już po raz XI w murach naszego Wydziału odbędzie się Festiwal Ekonomisty - cykl imprez tematycznie powiązanych z szeroko pojętą ekonomią i biznesem. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2.12 - 13.12.2019.

Festiwal Ekonomisty to coroczne wydarzenie, w trakcie którego świat nauki spotyka się ze światem praktyki. W tym czasie studenci naszego Wydziału mogą wziąć udział w inspirujących wykładach, ciekawych warsztatach i wizytach studyjnych w firmach. Punktami kulminacyjnymi Festiwalu są 3 eventy: Kosmiczny Mecz, Puchar Wydziału i Uniwersytecki Koncert Charytatywny. 

Kosmiczny Mecz to turniej, w trakcie którego  koszykarska drużyna Dziekana złożona z pracowników naukowych i administracyjnych zmaga się z drużynami studentów poszczególnych kierunków. Mecz ten jest "przedsmakiem" Pucharu Wydziału - zdobyte w trakcie niego punkty są doliczane do ogólnej punktacji drużyn biorących udział w tym właśnie evencie. Tegoroczny Kosmiczny Mecz zaplanowano na 3 grudnia na godzinie 18:00 w Uniwersyteckim Centrum Sportowym, przy ul. św. Józefa. 

Puchar Wydziału to impreza, w której drużyny poszczególnych kierunków zmagają się między sobą w konkurencjach powiązanych tematycznie z motywem przewodnim każdego Pucharu. W przerwach między zadaniami odbywają się licytacje darów podarowanych przez pracowników naszego Wydziału oraz przedstawione zostają wyniki plebiscytu na najlepszych pracowników w poszczególnych kategoriach. Tegoroczny Puchar Wydziału odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:00 w Auli UMK, przy ul. Gagarina 11.

Z kolei tegoroczny koncert charytatywny, na którym wystąpi Natalia Kukulska, dedykowany jest naszej studentce, Aleksandrze Rutkowskiej, która w ubiegłym roku akademickim uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Odbędzie się on 7 grudnia o godz. 18:00 w Auli UMK. Więcej informacji.

Ponadto, w tegorocznej edycji Festiwalu zaplanowano następujące wydarzenia:

2 grudnia 2019 (poniedziałek):

 • 10:00 - 16:00 - Event z każdej strony z WNEiZ, Arena Toruń (szczegóły)

3 grudnia 2019 (wtorek):

 • 11:00 - 14:00 - Campus France (dzień promocji studiów we Francji), Sala Rady Wydziału
 • 14:40 - 17:50 - Porozmawiajmy o marketingu vol. 2 (szczegóły)
 • 18:00 - Kosmiczny Mecz Ekonomisty, UCS UMK (szczegóły)

4 grudnia 2019 (środa):

5 grudnia 2019 (czwartek):

 • 9:40 - 11:10 - Warsztat "Budowanie programu ubezpieczenia - warsztat przyszłego brokera"
 • 13:00 - XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości Dla Uczniów Szkół Średnich, sala VII

 • 18:00 - Puchar Wydziału, Aula UMK

Uwaga! W tym dniu od godziny 14:40 obowiązują godziny dziekańskie.

6 grudnia 2019 (piątek):

 • 10:30 - XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego
 • 10:00 - Saint Nico Day - Mikołajki ze studentami zagranicznymi

7 grudnia 2019 (sobota):

 • 18:00 - XVIII Uniwersytecki Koncert Charytatywny "Jesteśmy razem" (szczegóły)

9 grudnia (poniedziałek):

 • 11:20 - 12:50 - Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni - wykład prowadzony przez eksperta Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem
 • 11:20 - 12:50 - Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm - rola Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor - wykład prowadzony przez eksperta Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

10 grudnia (wtorek):

11 grudnia (środa):

 • 11:40 - 13:00 - spotkanie studentów z przedsiębiorcami "Poszerz horyzonty", współorganizowane przez Centrum Wsparcia Biznesu

12 grudnia (czwartek):

 • 11:20 - 12:50 - Profesjonalne CV szansą na rynku pracy - Ewelina Kruźlak - sala 15 (Prośba o zabranie swojego CV w pliku edytowalnym)
 • 13:00 - "Wyzwania współczesnego controllingu" - Agnieszka Głowacka – Członek Zarządu Erbud S.A.

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.