AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Dzień Otwarty Wydziału - zapraszamy!

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne drzwi otwarte naszego Wydziału! Przyjdź i sprawdź, dlaczego razem z nami warto tworzyć #teamwneiz! W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

  • Escape room "Tajemnicza śmierć bankiera" *,
  • grę "Economic Wall", w której uczestnicy będą mogli zmierzyć się z pytaniami z zakresu szeroko pojętego biznesu i przedsiębiorczości,
  • zapoznanie z ofertą dydaktyczną Wydziału, podaną w przystępnej formie,
  • zapoznanie z zasadami rekrutacji obowiązującymi na UMK,
  • zapoznanie z bazą dydaktyczną Wydziału i wydziałową strefą kreatywności,
  • spotkania ze studentami, wykładowcami i pracownikami - wszystko po to, by zasięgnąć opinii o Wydziale i możliwościach, które oferujemy z różnych perspektyw.


* - do pokoju zagadek obowiązują wcześniejsze zapisy. Wejścia maksymalnie 3-osobowych drużyn co 45 minut: o 9:00, 9:45, 10:30, 11:15, 12:00, 12:45, 13:30. Zgłoszenia - listę członków zespołu i preferowaną godzinę - prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod tym linkiem.

Co jeszcze czeka na Was w Toruniu 13 marca?
Dwa budynki dalej - w Auli UMK odbywać się będą targi "Promocja Edukacyjna 2018", w trakcie których swoją ofertę dydaktyczną zaprezentuje ponad 19 uczelni z całej Polski. Wizyta w Toruniu tego dnia może więc ułatwić Wam podjęcie niełatwej decyzji o wyborze przyszłej ścieżki zawodowej. Zapraszamy serdecznie nie tylko tegorocznych maturzystów, ale także uczniów młodszych roczników, byście już teraz mogli pomyśleć o swojej przyszłości i wyborze najlepszej dla Was uczelni wyższych.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu posiada prestiżową akredytację AACSB - oznacza to, że jesteśmy w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata, a certyfikat AACSB wydawany wraz z dyplomem ukończenia studiów znaczącą podwyższa jego wartość na rynku pracy.

W ofercie naszego Wydziału, poza kierunkami stricte ekonomicznymi, znajduje się kierunek adresowany do osób przejawiających zainteresowania humanistyczne - komunikacja i psychologia w biznesie.

Kontakt ws. Dnia Otwartego:
Mariusz Lewandowski
koordynator działań promocyjnych
promocja-wneiz@umk.pl
tel. 56 611 4614

pozostałe wiadomości