AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Słowo od Aleksandry Rutkowskiej

Zdjęcie ilustracyjne
Aleksadra Rutkowska, studentka II roku studiów II stopnia na kierunku zarządzanie. fot. Nadesłane.

Aleksandra Rutkowska, studentka naszego Wydziału, na której leczenie i rehabilitację zbieraliśmy środki przy okazji tegorocznego Festiwalu Ekonomisty skierowała do nas kilka słów.

Szanowni Państwo Pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania,

Drogie Koleżanki i Koledzy  Studenci Wydziału,

Przyjmijcie Państwo moje najserdeczniejsze podziękowanie za niezwykły dla mnie dar pamięci i podjęcie po raz kolejny szeregu przedsięwzięć charytatywnych na rzecz mojej osoby. Ze wzruszeniem przyjęłam informację, że JM Rektor postanowił dedykować mi XX Uniwersytecki Koncert Charytatywny, który miał odbyć się 11 grudnia br, że w środę  8.12. cały gmach naszego Wydziału wypełniał zapach pieczonych gofrów przez organizatorów „Kiermaszu świątecznego”, smakowitych ciast, natomiast ich rękodzieła wzbudzały prawdziwy zachwyt, a później wieczorem odbył się znakomity „Puchar Wydziału” z świetnym programem i licytacjami darów. W  efekcie tego moje subkonto prowadzone przez życzliwą mi Fundację AMICUS zasiliły kolejne środki. Zdaję sobie sprawę jak wielkiego wysiłku wszystko to wymagało. Z całego serca dziękuję.

Sytuacja, w której się znalazłam sprawia, że pomoc jakiej doświadczam ze strony mojej Uczelni,  nie tylko daje nadzieję na lepszą przyszłość , ale dodaje mi sił w codziennemu stawianiu czoła trudom życia.

Życzę Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiego dobra  na każdy dzień 2022 roku.

Aleksandra Rutkowska

pozostałe wiadomości