Nasi studenci w finale prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018

Miło nam poinformować, że nasi studenci, działający w Studenckim Kole Naukowym Bankowości i pracującym pod kierunkiem dr. Michała Buszko: Klaudia Jóźwik, Weronika Kulawiec, Dominika Leśniewska i Natalia Niścigorska zakwalifikowali się do  do finału prestiżowego konkursu Ethics Challenge 2018 organizowanego przez CFA Society Poland oraz Komisję Nadzoru Finansowego.

Ethics Challenge to nowa inicjatywa Stowarzyszenia CFA Society Poland oraz Komisji Nadzoru Finansowego mająca na celu popularyzację etyki oraz standardów etycznych wśród studentów. Konkurs ma za zadanie promocję globalnej misji CFA Institute, czyli najwyższych standardów etycznych. Krajowe edycje tego międzynarodowego konkursu odbyły się m.in. w Kanadzie, Nigerii, Turcji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!