AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wczoraj studentem, dziś Absolwentem!

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Jessica David

11 i 19 stycznia 2020 roku odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów Absolwentom naszego Wydziału, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2018/2019.

Swoje dyplomy odebrało łącznie 717 Absolwentów: 341 Absolwentów studiów magisterskich i 376 Absolwentów studiów licencjackich, którzy zakończyli swoją naukę w ubiegłym roku akademickim w dwóch trybach (stacjonarnym i niestacjonarnym). Oba dyplomatoria odbyły się w Auli UMK, przy ulicy Gagarina 11. Zachęcamy do prześledzenia fotogalerii z uroczystości, dostępnych na stronie Programu Absolwent UMK na portalu Flickr:

Warto dodać, że w trakcie uroczystości 11 stycznia 2020 roku wręczono dyplomy pierwszym Absolwentom polsko-włosko-francuskiego programu potrójnego dyplomu na kierunku EconomicsZ tego powodu swoją obecnością wydarzenie uświetnili prof. Jörg Guido Hülsmann z Uniwersytetu w Angers oraz Christophe Paoli, Attaché ds. nauki i współpracy uniwersyteckiej Ambasady Francuskiej.

W wydarzeniu udział wzięli także laureaci XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego, którzy odebrali nagrody z rąk Dziekana Wydziału i prezesa firmy Mat-Bud, p. Jacka Rutkowskiego - sponsora nagród rzeczowych. Przypomnijmy, że na podstawie Uchwały Nr 66 Senatu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 17 kwietnia 2018 r. (zmienionej Uchwałą Nr 33 Senatu UMK z dnia 26 marca 2019 r.) Laureatom Konkursu przysługują uprawnienia w postaci maksymalnej liczby punktów z postępowania kwalifikacyjnego na kierunki: ekonomia, matematyka i ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie, logistyka, zarządzanie, management – studia anglojęzyczne. Więcej informacji

Jednocześnie zachęcamy do dołączenia do Programu Absolwent UMK. Głównym celem Programu jest kształtowanie i utrzymywanie więzi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z absolwentami. Po zakończeniu studiów wychowankowie naszego Uniwersytetu mogą nadal przyczyniać się do jego promocji i rozwoju oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek. Szczegóły na stronie Programu.

 

pozostałe wiadomości