Piernikowe Targi Pracy za nami

Piernikowa edycja targów pracy na naszym Wydziale przyciągnęła tłumy. fot. fot. Andrzej Romański

19 kwietnia na nszym Wydziale odbyły się organizowane przez Samorząd Studencki naszego Wydziału, wydziałowe centrum współpracy z biznesem BIZNESHUB oraz Biuro Karier UMK Piernikowe Targi Pracy, podczas których swoją ofertę pracy, praktyk i staży zaprezentowało kilkunastu wystawców.

Podczas wydarzenia chętni bmieli możliwość nawiązania kontaktu m.in. z przedstawicielami firm, które były partnerami wydarzenia: Nestle, Neuca, Jeronimo Martins, Frosta, Folga oraz EIB. Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia, prócz rozmów z pracodawcami, mieli okazję porozmawiać z doradcami zawodowymi Biura Karier UMK oraz skonsultować swoje CV.

Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć w poszczególnych wydarzeniach na Facebooku oraz na stronie https://targipracy.umk.pl/

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.