AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Przeszkolą z Business Inteligence

Ilustracja nawiązująca do analizy danych
fot. Mariusz Lewandowski

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu podpisał porozumienie o współpracy z Data Wizards, firmą wyspecjalizowaną w analityce danych.

Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów i ekspertów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą. Co jednak najważniejsze – pomimo upływu lat wciąż jest w nas i łączy wszystkich nas ta sama, jedyna w swoim rodzaju, Qlikowa pasja do tworzenia rozwiązań analitycznych przyjaznych dla użytkownika. Pasja ta ma oczywiście swój wymiar praktyczny wyrażający się w naszym głębokim zrozumieniu tego jak produkty Qlik w połączeniu z naszą wiedzą merytoryczną mogą pomóc Twojej organizacji.
- mówią o sobie przedstawiciele Data Wizards. 
 
Porozumienie zakłada organizację darmowych, cyklicznych szkoleń dla studentów w zakresie Business Intelligence, w szczególności analizy danych za pomocą  narzędzia Qlik Sense. Pierwsze tego typu szkolenie zaplanowane jest w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 - o terminie poinformujemy wkrótce. 

 

pozostałe wiadomości