AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Logistyka w grodzie Kopernika

Zdjęcie ilustracyjne

W dniach od 25 do 26 kwietnia 2019 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu odbyła się VII edycja Ogólnopolskiej Konferencji znanej pod nazwą Kopernikańskie Dni Logistyki (KDL), której tegoroczną tematyką wiodącą były Kierunki rozwoju współczesnej logistyki.

W tegorocznej edycji VII KDL udział wzięło 116 uczestników. Pierwszego dnia Konferencji studenci Kół Naukowych z 13 ośrodków naukowych w Polsce prezentowali przygotowane referaty, zaś przedstawiciele przedsiębiorstw: DAW-TRANS Sp. z o. o., Sp. K., EMTOR Sp. z o. o., MARWIT Sp. z o. o., Boryszew Tensho Poland Sp. z o. o., CRONIMET PL SP. Z O. O. oraz Mondi Świecie S.A. wygłosili prelekcje. Podczas drugiego dnia Konferencji odbyły się warsztaty dla studentów i uczniów techników, prowadzone przez reprezentantów przedsiębiorstw takich jak: Mondi Świecie S.A. oraz Dachser Sp. z o.o.

Organizatorzy Koło Naukowe Logistyki LOGITOR, działające przy Katedrze Logistyki, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie dziękuje Wszystkim uczestnikom za aktywny udział w tegorocznej edycji VII Kopernikańskich Dni Logistyki. Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji KDL.

 

Galeria zdjęć z VII KDL udostępniona została na stronie Koła "LOGITOR".

 

pozostałe wiadomości