AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Nagrodzeni za technologiczne innowacje

mgr Mariusz Lewandowski oraz dr Andrzej Geise w trakcie konferencji, odbierający wyróżnienie.
mgr Mariusz Lewandowski oraz dr Andrzej Geise odbierający wyróżnienie. fot. Nadesłane.

Pracownicy naszego Wydziału, mgr Mariusz Lewandowski oraz dr Andrzej Geise zostali wyróżnieni za najbardziej innowacyjne technologicznie rozwiązanie w okresie preinkubacji w ramach projektu pilotażowego Toruńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. 

Start-up, nad którym pracują pracownicy naszego Wydziału opiera się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w szkoleniach z zakresu digital marketingu i data science. W ramach naszego projektu łączymy nasze doświadczenie praktyczne i naukowe, proponując platformę e-learningową, która scalać będzie wykorzystanie kompetencji miękkich i analitycznych w działaniach w szeroko rozumianym digital marketingu. Wszystko z podziałem na konkretne poziomy zaawansowania, dostosowane do naszych użytkowników i z procesem certyfikacji - wyjaśniają nagrodzeni.

Pilotażowy projekt Toruńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości realizowany był przez Fundację Przedsiębiorczy Toruń w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia. Do projektu zgłosiło się ponad 350 chętnych, którzy pod okiem mentorów i korzystając z infrastruktury Inkubatora rozwijali własne projekty biznesowe. 

Wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia 2022 roku w siedzibie Fundacji Przedsiębiorczy Toruń. W imieniu Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Marleny Maląg, nagrody wręczyli Adrian Mól, zastępca Prezydenta Miasta Torunia oraz przedstawiciele Fundacji Przedsiębiorczy Toruń. 

pozostałe wiadomości