Wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej

fot. Andrzej Romański

W dniach 19 - 20.04.2018 roku na naszym Wydziale odbędzie się wizytacja Zespołu Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Dokona on oceny kierunku zarządzanie.

W tych dniach przewidziano szereg spotkań społeczności naszego Wydziału:  z członkami Zespołu Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Ponadto, członkowie Komisji spotkają się także z władzami Uniwersytetu.

Wszystkich studentów zarządzania - niezależnie od stopnia i roku studiów - zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 19.04.2018 roku o godzinie 12:30 w sali IX naszego Wydziału. Na 13:00 zaś, do sali 101 zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji studenckich działających w naszych murach.

Wizytacja ta ma sprawdzić, czy oferowany przez nas kierunek w ciągu dalszym spełnia wymogi Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Do tej pory zarządzanie miało ocenę wyróżniającą. Nadawane przez Polską Komisję Akredytacyjną są kolejnym potwierdzeniem wysokiej jakości studiów prowadzonych przez nasz Wydział.