AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Nowi doktorzy z dyplomami

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

28 maja br. odbyła się wydziałowa uroczystość wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego. 

W ubiegłym roku na UMK doktoraty uzyskało 120 osób. Tradycyjnie ogólnouniwersytecka promocja doktorska ma bardzo uroczystą oprawę – towarzyszy Świętu Uniwersytetu, obchodzonemu 19 lutego, w dniu urodzin Mikołaja Kopernika, patrona uczelni. Ze względu na sytuację pandemiczną tegoroczne wydarzenie miało kameralny charakter (uczestniczyli w nim jedynie reprezentanci poszczególnych dyscyplin, a nie wszyscy doktorzy) i zostało przeprowadzone z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych. Wzięła w nim udział dr Agnieszka Kuś z Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem.

W związku z powyższym, 28 maja br. zorganizowano kameralną uroczystość dla osób, którym tytuł nadany został na naszym Wydziale. Prócz osób promowanych i ich bliskich, udział wzięli w niej przedstawiciele władz wydziału oraz promotorzy. Wydarzenie zostało zorganizowane przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.