AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Przewodniczący regionu EMEA w MPI Foundation

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Nadesłane.

Od stycznia 2021 dr Krzysztof Celuch z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu ponownie obejmie stanowisko przewodniczącego regionu EMEA w międzynarodowych strukturach fundacji Meeting Professionals International.

W ramach MPI Foundation, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, dr Krzysztof Celuch pokieruje trzema kluczowymi regionami dla globalnego rozwoju organizacji przez kolejne trzy lata.

Fundacja MPI jest organizacją, która wspiera cele biznesowe i społeczność branżową poprzez finansowanie indywidualnych stypendiów edukacyjnych, grantów na badania i rozwój.

Od 2009 r., poprzez darowizny indywidualne, specjalne wydarzenia strategiczne, projekty edukacyjne oraz darowizny stowarzyszeń i korporacji, Fundacja MPI zebrała i przekazała prawie 20 mln złotych, co czyni ją jedną z największych inicjatyw w branży spotkań, wywierającą realny wpływ na rozwój branży całym świecie.

Krzysztof Celuch jest związany z MPI od początku swojej kariery zawodowej. Jest między innymi założycielem MPI Poland Club (obecnie MPI Poland Chapter), byłym członkiem zarządu głównego MPI, doradcą europejskim oraz laureatem tytułu MPI RISE Award.

Radość jaką sprawia pomaganie jest jednym z najważniejszych działań, które napędza mnie do kolejnych kroków zawodowych. MPI Foundation pomimo bardzo trudnego 2020 roku pomagało i pomaga przedsiębiorcom, dlatego bardzo się cieszę, że w ciągu kolejnych 12 miesięcy będę mógł dalej wspierać członków tej organizacji – podsumowuje Krzysztof Celuch.

Meeting Professionals International to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie posiada 18 tysięcy członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

pozostałe wiadomości