Rejestracja na moduły i specjalności na studiach I stopnia

Kobieta siedząca na schodach przy komputerze.
fot. Andrzej Romański

25 maja br. od godz. 14:00 rozpoczną się rejestracje na moduły i specjalności dla studentów studiów I stopnia.

Rejestracje dotyczą:

• modułów specjalnościowych dla studentów 1 roku kierunków ekonomia, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie,
  • specjalności dla studentów 2 roku kierunków logistyka oraz komunikacja i psychologia w biznesie.

W związku z bogatą ofertą modułów i specjalności, występują zróżnicowane limity zapisów na poszczególne moduły (specjalności) w zależności od specyfiki kierunku studiów. Uruchomione zostaną te z nich, na które będzie największe zainteresowanie studentów, a ich liczba będzie adekwatna do liczby studentów na danym roku. Rejestracja na moduły odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych modułów i specjalności, mogą zapoznać się z prezentacjami stworzonymi przez pracowników Katedr odpowiedzialnych merytorycznie za poszczególne z nich. Dostępne są one w zakładce „Kandydat” na stronie naszego Wydziału.

Rejestracje kończą się w niedzielę 28.05 o godz. 23.59. Rejestracje znaleźć można w kalendarzu rejestracji w systemie USOSweb.

Studenci, którzy nie zapiszą się na interesujący ich moduł będą zapisani przez dziekanat na moduł, na którym będą wolne miejsca, przez rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego.