AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

O zrównoważonej przyszłości w ramach Intensive Study Week - zaproszenie

Grupa osób z zagranicy, trzymająca w dłoniach flagi swoich krajów - m.in. Turcja, Chorwacja, Szwecja.
fot. Andrzej Romański

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Intensive Study Week „DESIGNING A SUSTAINABLE FUTURE IN TORUŃ” organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu w okresie 5-11 grudnia br.

Wydarzenie to odbędzie się w ramach projektu, pt. MOTION 2020-2023 FroM Overtourism To Innovating Sustainable sOlutions in the EU, realizowanego przez nasz Uniwersytet wraz z partnerami z zagranicy: Laurea University of Applied Sciences (Finlandia), Kiel University of Applied Sciences (Niemcy), University of Granada oraz gminę Monachil (Hiszpania), Klaipėda University (Litwa) wraz z partnerami społecznymi.  Projekt uzyskał dofinansowanie z Programu Erasmus+ Strategic Partnerships, nr umowy: 2020-1-FI01-KA203-066543.

Intensive Study Week Toruń jest skierowany dla studentów z uczelni tworzących międzynarodowe konsorcjum MOTION. Przez cały tydzień studenci w międzynarodowym towarzystwie będą poznawać metody badawcze (m. in. z zakresu Future Thinking). Podstawą pracy ma być analiza realnych studiów przypadków firm turystycznych z Torunia i okolic, a celem wypracowanie pomysłów na nowe usługi zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Intensywna praca w międzynarodowym towarzystwie będzie wyzwaniem, ale na pewno da wiele satysfakcji, szczególnie dla osób zainteresowanych zrównoważonym rozwojem turystyki.

Zapewnione jest zwolnienie z pozostałych zajęć na UMK oraz gratyfikację w postaci 5 ECTS (potwierdzoną certyfikatem - możliwość zaliczenia w poczet wykładów ogólnouczelnianych). Praca odbywać się będzie w Hotelu Uniwersyteckim w Toruniu - organizatorzy zapewniają lunch dla studentów polskich oraz możliwość udziału w imprezach towarzyszących (bez zakwaterowania w Hotelu Uniwersyteckim). 

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres dr Aranki Ignasiak-Szulc, Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą i Rozwoju: aranka@umk.pl do 22 listopada br. za pośrednictwem formularza online. 

pozostałe wiadomości