AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Bezpłatne warsztaty z SAP Analytics Cloud

Biurko a na nim komputer, tablet. Na ekranach narzędzie analityczne.
fot. Nadesłane.

Wydziałowe Centrum Współpracy z Biznesem BIZNESHUB serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych (także osoby spoza naszego Wydziału) na bezpłatne warsztaty z SAP Analytics Cloud.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną możliwości analityczne SAP Analytics Cloud z uwzględnieniem łączenia danych z różnych systemów źródłowych przy pomocy SAP Datasphere. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość dowiedzenia się, jakie źródła danych są wspierane, jak wygląda koncepcja uprawnień czy jak obsłużyć funkcjonalności, które nie są w standardzie. Będzie możliwość praktycznego sprawdzenia działania SAP Analytics Cloud, poprzez utworzenie modeli i dashboardów przez samych uczestników szkolenia.

Szkolenie poprowadzi Bartosz Kram, absolwent Informatyki na Politechnice Poznańskiej, konsultant SAP BI ALL For One Poland z ponad 5 letnim doświadczeniem projektowym. W swojej pracy łączy zdolności analityczne i programistyczne wykorzystywane podczas prac z szerokim wachlarzem produktów z portfolio SAP. Posiada potwierdzone kompetencje w zakresie SAP Analytics Cloud, SAP Datasphere, SAP BW oraz S/4HANA Embedded Analytics. Prywatnie pasjonat muzyki, sportu i rękodzieła.

Warsztaty odbędą się 25 maja w godz. 11:30 - 14:30 w pracowni 118 lub zdalnie - link do połączenia zdalnego zostanie przesłany na krótko przed wydarzeniem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy: https://forms.office.com/e/zGpgLKUATf. Na wersję stacjonarną obowiązuje kolejność zgłoszeń.

pozostałe wiadomości