Dzień otwarty MBA

Zbliżenie na papier firmowy z napisem
fot. Andrzej Romański

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Executive MBA na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który odbędzie się 14 stycznia 2023 roku w godz. 10:00 - 12:00.

To wydarzenie, w którym wcielisz się w rolę uczestnika najbardziej prestiżowych studiów na świecie, organizowanych dla kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla. Udział w evencie będzie doskonałą okazją, aby poznać ludzi, którzy te studia tworzą - zarówno wykładowców, jak i praktyków biznesowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy są nieocenioną wartością naszego Programu.

Dzień Otwarty EMBA to okazja, aby:

• porozmawiać z wykładowcami oraz opiekunem merytorycznym EMBA,
  • uzyskać szczegółowe informacje o programie studiów i jego przewadze na rynku,
  • poznać zasady przyjęcia na studia oraz możliwości finansowania,
  • wziąć udział w pokazowych warsztatach prowadzonych przez doświadczonego wykładowcę i praktyka,
  • poczuć atmosferę panującą na uczelni,
  • uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów.

Zapraszamy przedstawicieli kadry kierowniczej, dyrektorów, menedżerów, członków zarządów, pracowników działów HR odpowiadających za podnoszenie kompetencji pracowników firmy, a także wszystkich tych, którzy chcą zdobywać wiedzę i podnosić kompetencje w zakresie projektowania rozwiązań doskonalących procesy zarządcze.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 14 stycznia br. o godz. 10:00 w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, przy ul. Gagarina 13a.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Dokładny program wydarzenia:

• 10:00 – Powitanie uczestników, dr Kamila Skrzypczyńska, Kierownik Studiów EMBA
  • 10:05 – Prezentacja programu EMBA, Barbara Jóźwik, opiekun Programu EMBA UMK
  • 10:20 – Warsztaty pt. Inteligencja emocjonalna w pracy managera, prowadzone przez dr Kamilę Skrzypczyńską
  • 11:10 – Networking