Zaproszenie na wykład otwarty

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty Pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”, który odbędzie się 4. czerwca 2018 roku o godzinie 10.15 w Sali III. Organizatorem spotkania jest Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

Po wykładzie odbędzie się wręczenie certyfikatu akademickiego SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award" studentom specjalności Informatyka w biznesie.

Daniel Dybikowski - programista i główny administratora systemów w firmie Vivid Games S.A. Od ponad 10 lat współpracuje w obrębie różnych dziedzin informatyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Obecnie zaangażowany jest w pełne wdrożenie systemu ERP i BI w firmie Vivid Games S.A.