Audytowe czwartki z EY

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu we współpracy z firmą EY organizuje dedykowany cykl szkoleń dla studentów, którzy chcieliby poznać tajniki audytu.

Podczas 6 czwartkowych spotkań (online) z doświadczonymi Audytorami EY będzie możliwość poznania świata audytu ogólnego i finansowego od podszewki. Każdy, bez względu na to, na jakim jest stopniu wtajemniczenia, ma szansę na poznanie audytu od kuchni, jak również działania podmiotów na rynku finansowym w praktyce.

Uczestnicy cyklu szkoleń, którzy będą obecni na wszystkich spotkaniach otrzymają certyfikat. Spotkania będą odbywały się w każdy czwartek od 8 kwietnia do 13 maja, w godzinach 18-19:30. W ich trakcie poruszane będą następujące zagadnienia:

• Wstęp do audytu
  • Audyt instytucji finansowych – wstęp do banków
  • Audyt instytucji finansowych – wstęp do ubezpieczeń
  • Audyt instytucji finansowych – wstęp do funduszy inwestycyjnych
  • Audyt ogólny
  • Podsumowanie oraz Q&A

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (ostateczny termin: 31.03.2021). Link do zapisów

Wydarzenie na Facebooku