AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Majowy Dzień Gier Planszowych

Zdjęcie ilustracyjne

Już 16 maja na naszym Wydziale odbędzie się pierwszy Dzień Gier Planszowych - Ekonomiczne Planszogranie #1. Prócz rozgrywek rekreacyjnych, studenci naszego Wydziału będą mogli zmierzyć się ze sobą w turnieju, a w "wielkim finale" zaś - z prof. Aldoną Glińską-Neweś, Prodziekanem ds. Współpracy z Zagranicą. 

Prawdziwa gratka dla miłośników gier planszowych czeka w murach naszego Wydziału w juwenaliowym tygodniu maja. W środę, 16 maja 2018 roku od 11:00 do 18:00 członkowie naszej społeczności będą mieli możliwość rekreacyjnego zagrania w naszych strefach relaksu w najpopularniejsze gry planszowe.

Dla żądnych rywalizacji przygotowaliśmy z kolei turniej w grę Splendor. Zasady są proste: stwórz 2-osobową drużynę (uczestnicy powinni reprezentować ten sam kierunek) i wcielcie się w renesansowych kupców ze strategicznym podejściem do gry. Jak czytamy w opisie gry:

Splendor jest dynamiczną i niemal uzależniającą grą w zbieranie żetonów i kart, które tworzą zasoby gracza, umożliwiające mu dalszy rozwój. Gracze wcielają się w renesansowych kupców, którzy próbują nabyć kopalnie klejnotów, środki transportu, sklepy - wszystko to w celu zdobycia jak największego prestiżu. Gdy będziesz już dostatecznie bogaty, być może zaszczyci Cię swą wizytą przedstawiciel szlachty, co jeszcze podniesie Twój prestiż w oczach konkurencji.

Zespół, który wygra w fazie turniejowej, w wielkim finale zmierzy się z Panią Dziekan, prof. Aldoną Glińską-Neweś i jej zespołem.

Aby wziąć udział w turnieju należy zapisać się pod tym linkiem. Dla niezdecydowanych, możliwe będą zapisy także w trakcie wydarzenia, ale bez gwarancji miejsca, dlatego warto dołączyć wcześniej!

Wydarzenie współorganizowane jest ze Stowarzyszeniem Miłośników Gier i Fantastyki "Thorn".  

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku. 

pozostałe wiadomości