AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

O dorobku Kopernika

Pomnik Mikołaja Kopernika na toruńskiej starówce
Pomnik Mikołaja Kopernika na toruńskiej starówce. Rok 2023 jest rokiem, w którym obchodzimy 550. rocznicę urodzin wielkiego astronoma. fot. Andrzej Romański

Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Towarzystwo Miłośników Torunia oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK mają zaszczyt zaprosić na konferencję naukową "Mikołaj Kopernik - nie tylko wielki astronom", która odbędzie się 13 maja 2023 r. w godz. 10:00-17:00 w sali nr IV Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13a.

Konferencja objęta jest patronatem honorowym Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i JM Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr. hab. Andrzeja Sokali.

Konferencji towarzyszy prezentacja wystawy posterowej przygotowanej przez Książnicę Kopernikańską w Toruniu.

Konferencja objęta jest patronatem honorowym Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i JM Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. dr. hab. Andrzeja Sokali. Konferencji towarzyszy prezentacja wystawy posterowej przygotowanej przez Książnicę Kopernikańską w Toruniu. Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu Gminy Miasta Toruń oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Partnerami konferencji są Wojewódzka Biblioteka Publiczna - Książnica Kopernikańska w Toruniu oraz Muzeum Okręgowe w Toruniu.

Szczegółowy program wydarzenia

 

 

pozostałe wiadomości