Zapisy na zajęcia w semestrze zimowym

fot. Andrzej Romański

27 września 2019 r.  uruchomiona zostanie rejestracja na zajęcia odbywające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.

Szczegółowy, godzinowy kalendarz rejestracji dla poszczególnych kierunków dostępny jest w zakładce "Kalendarz rejestracji" w systemie USOS. Studenci rozpoczynający naukę w nadchodzącym roku akademickim powinni zarejestrować się na zajęcia po szkoleniu, które odbędzie się w trakcie spotkań z Prodziekanem ds. Studentów, 1 października 2019 roku. Więcej informacji.

Przypominamy także, że studenci II roku studiów I stopnia w semestrze zimowym muszą zapisać się na zajęcia z wychowania fizycznego i języka angielskiego. W tym przypadku obowiązuje system rejestracji żetonowej, a także osobny harmonogram rejestracji.