AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Inauguracja roku akademickiego

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański, Dział Promocji i Informacji UMK

Uprzejmie zapraszamy na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020 dla studentów studiów stacjonarnych, która odbędzie się w dniu 1 października 2019 r. o godz. 15:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11. Podczas uroczystości nastąpi Immatrykulacja studentów I roku I stopnia studiów stacjonarnych. W poniedziałek, 30 września zapraszamy zaś po odbiór dokumentów.

W trakcie uroczystej inauguracji prosimy o zajęcie miejsc wyznaczonych w listach wysłanych na adresy domowe. Tego samego dnia, przed południem, w budynku Wydziału zapraszamy na spotkania informacyjne z Prodziekanem ds. Studentów, dr. Ryszardem Lorenczewskim, przedstawicielami Samorządu Studenckiego oraz pracownikami administracji. Harmonogram spotkań:

  • 9:00 - Aula WNEiZ (ul. Gagarina 13a) - finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie, logistyka;
  • 11:00 - sala VII - ekonomia i zarządzanie.

W ich trakcie przeprowadzone zostanie krótkie szkolenie z Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów, w tym rejestracji na zajęcia. Po szkoleniach odbędzie się wykład  „Savoir-vivre i dobre maniery na uczelni wyższej”. Obecność na spotkaniach oraz na wykładzie jest obowiązkowa.


 

Z kolei w ostatni wrześniowy poniedziałek, 30 września 2019 roku roku w godzinach 10:00 - 14:00 studenci I roku będą mogli odebrać w Dziekanacie legitymację studencką oraz wszystkie pozostałe dokumenty. Porządek wydawania dokumentów:

  • Ekonomia: p. 41, mgr Nina Żwak (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery A do K)
  • Ekonomia: p. 41, dr Iwona Salejko-Szyszczak (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery L do Ż)
  • Logistyka: p. 45, mgr Beata Kozłowska
  • Zarządzanie: p. 43, mgr Jolanta Karpińska (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery A do K)
  • Zarządzanie: p. 20, mgr Mariusz Lewandowski (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery L do Ż)
  • Finanse i rachunkowość: p. 44A, mgr Agnieszka Lesińska (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery A do K)
  • Finanse i rachunkowość: p. 44A, Hanna Olkiewicz (studenci, których nazwiska zaczynają się od litery L do Ż)
  • Komunikacja i psychologia w biznesie: p. 20, mgr Mariusz Lewandowski

Informujemy także, że w dniu 01.10.2019 roku dziekanat będzie nieczynny. Dodatkowo, prosimy o niezwłocznie założenie konta na serwerach UMK pod tym adresem. Numer albumu dostępny jest w systemie IRK (w zakładce Dane, jako numer indeksu) oraz w korespondencji dostarczonej na domowe adresy.


Na stronie Wydziału w zakładce "Plany zajęć" (Student -> Plany zajęć) około 26 września 2019 roku zamieszczone zostaną  linki do tygodniowego rozkładu zajęć, zaś w zakładce "Ogłoszenia dla studentów" podział na grupy obowiązujący w nadchodzącym roku akademickim. Z racji tego, że szkolenie z obsługi USOS-a przewidziane jest na 1 października, studenci I roku nie muszą jak na razie rejestrować się na zajęcia. 


Inauguracja dla studentów studiów niestacjonarnych zaplanowana jest na 26 października 2019 na godzinę 9:00 w Auli Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (przy ul. Gagarina 13a). Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przekazane po 1 października.

pozostałe wiadomości