AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Po wręczeniu certyfikatów akademickich SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award"

Zdjęcie ilustracyjne

4 czerwca w murach naszego Wydziału odbył się wykład otwarty pana Daniela Dybikowskiego pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”. Organizatorem spotkania była Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii.

Po wykładzie odbyło się wręczenie certyfikatu akademickiego  SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award" studentom specjalności Informatyka w biznesie. SAP University Alliances to globalny program umożliwiający integrację najnowszych technologii SAP z nauczaniem przez ponad 3500 instytucji edukacyjnych w ponad 113 krajach. Jak przeczytać można na stronie programu „zapoznanie się z zasobami SAP poprawia sposób, w jaki uczelnie przygotowują kolejne pokolenia studentów do życia w cyfrowej przyszłości”.

Daniel Dybikowski - programista i główny administratora systemów w firmie Vivid Games S.A. Od ponad 10 lat współpracuje w obrębie różnych dziedzin informatyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Obecnie zaangażowany jest w pełne wdrożenie systemu ERP i BI w firmie Vivid Games S.A.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.