Po koncercie charytatywnym dla dr. hab. Piotra Skrzypczaka

fot. Andrzej Romański

XVII Uniwersytecki Koncert Charytatywny „Jesteśmy razem” odbył się 8 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 w Auli UMK. Wystąpił Alosza Awdiejew z zespołem.

Tegoroczny koncert dedykowany był dr. hab. Piotrowi Skrzypczakowi, kierownikowi Zakładu Filmu i Kultury Audiowizualnej w Katedrze Kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym UMK, cenionemu teoretykowi i znawcy sztuki filmowej, autorowi znanych monografii z zakresu filmowych adaptacji dzieł literatury pięknej oraz historii kina.

W lutym 2018 roku  dr.  hab. Piotr Skrzypczak poważnie zachorował. Po wielomiesięcznej rehabilitacji neurologicznej w kilku placówkach medycznych przyszedł czas na długotrwałą, kosztowną rehabilitację domową. Heroiczna walka, by odzyskać sprawność motoryczną, jest motywowana przede wszystkim pragnieniem powrotu dr. hab. Skrzypczaka do pracy dydaktycznej i naukowej.

Poniżej fotogaleria z wydarzenia.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.