AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Wczoraj studentem, dziś Absolwentem!

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Anna Bielawiec-Osińska, DzPiI UMK

12 i 19 stycznia 2019 roku odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów Absolwentom naszego Wydziału, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2017/2018.

Swoje dyplomy odebrało łącznie 782 Absolwentów: 381 Absolwentów studiów magisterskich i 401 Absolwentów studiów licencjackich, którzy zakończyli swoją naukę w ubiegłym roku akademickim w dwóch trybach (stacjonarnym i niestacjonarnym). Oba dyplomatoria odbyły się w Auli UMK, przy ulicy Gagarina 11. Zachęcamy do prześledzenia fotogalerii z uroczystości, dostępnych na stronie Programu Absolwent UMK na portalu Flickr:

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym. Poniżej zamieszczamy fragment wystąpienia najlepszej Absolwentki Wydziału, p. Anny Marii Wierzchowskiej, nagrany ręką wzruszonej mamy.

Jednocześnie zachęcamy do dołączenia do Programu Absolwent UMK. Głównym celem Programu jest kształtowanie i utrzymywanie więzi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika z absolwentami. Po zakończeniu studiów wychowankowie naszego Uniwersytetu mogą nadal przyczyniać się do jego promocji i rozwoju oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek. Szczegóły na stronie Programu.

 

pozostałe wiadomości