AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Targi Pracy rozpoczęte

Zdjęcie ilustracyjne

Do 19 maja 2022 roku potrwa druga edycja Targów Pracy UMK organizowana wspólnie przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Biuro Karier UMK oraz Biuro Karier Collegium Medicum. W tym roku do grona współorganizatorów dołączył także Wydział Matematyki i Informatyki oraz Wydział Prawa i Administracji.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się w sposób hybrydowy – każdego dnia na wymienionych Wydziałach obecni są przedstawiciele kilku firm dopasowani do profilu studentów i absolwentów konkretnych Wydziałów. 18 maja br. organizatorzy zapraszają na dzień online – na specjalnie przygotowanej platformie wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą firm oraz wziąć udział w prelekcjach przeprowadzonych w sposób zdalny na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wśród wystawców znaleźli się zarówno przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Partnerami wydarzenia zostali Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu oraz Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

Lista wystawców i szczegółowy harmonogram

pozostałe wiadomości