Powołanie zespołów IDUB

obrazek: fot.Anna Bielawiec-Osińska]
fot. Anna Bielawiec-Osińska

17 grudnia Prorektor ds. Studenckich i Polityki Kadrowej prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył nominacje członkom zespołów wdrażających strategię Uczelni Badawczej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

Nominację otrzymali przewodniczący i zastępcy Rad Dziedzinowych oraz członkowie zespołów zajmujących się realizacją celów zawartych we wniosku konkursowym "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza". Desygnowani na stanowiska zostali także kierownicy ośmiu wyłaniających się pól badawczych (Emerging Fields) oraz członkowie Priorytetowych Zespołów Badawczych.

Wśród osób, które wzięły udział w uroczystości z naszego Wydziału są: dr hab. Michał Polasik, prof UMK, mgr Jakub Szczepkowski (doktorant studiów doktoranckich w zakresie nauk ekonomicznych) oraz Agnieszka Apalczyk (studentka kierunku finanse i rachunkowość I stopnia), którzy pracują w zespole przypisanym do realizacji Celu 6 - "Innowacje i współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym).