AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Praktycznie o CSR i ESG

Zdjęcie ilustracyjne
Zrównoważony rozwój jest jednym z kluczowych obszarów specjalizacji Wydziału, zdefiniowanym w strategii na lata 2023 - 2030.

Fundacja Eduprojektor wraz z Katedrą Polityki Ekonomicznej i Studiów Regionalnych oraz Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu zapraszają na moderowaną dyskusję na temat aktywności przedsiębiorstw w obszarze CSR oraz ESG.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia br. o godz. 11:20 w sali IX (WNEiZ). Wezmą w nim udział przedstawiciele następujących przedsiębiorstw:

  • APATOR SA
  • NOVA TRADING SA
  • ONDE SA
  • mBANK SA

Spotkanie z praktykami i ekspertami ma na celu zaprezentowanie idei ESG (Environmental Social Governance) oraz praktyk wiodących toruńskich firm w tym obszarze. Co ważne, poruszony zostanie temat wpływu ESG na rynek pracy i kariery zawodowe przyszłych absolwentów. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych i nie wymaga rejestracji.

Z kolei w piątek 8 grudnia o godzinie 10:00 zapraszamy na spotkanie online ,,Zrównoważony rozwój i ESG. Co właściwie dziś znaczy?’’. Przybliży ono w prosty i przystępny sposób, czym jest ESG. Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Smorgowicz, ekspert ds. CSR/ESG, Pełnomocnik Zarządu ds. ESG Pracodawców Pomorza. Link do otwartej i bezpłatnej rejestracji na spotkanie: https://tiny.pl/c2fsg

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Moderatorem spotkań będzie Wojciech Spirewski, Prezes Zarządu Fundacji Eduprojektor.

pozostałe wiadomości