AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Po Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018

Zdjęcie ilustracyjne

XVII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018 organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości  UMK w Toruniu odbyła się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w gmachu naszego Wydziału. W konferencji wzięło udział 36 studentów z takich uczelni, jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk, a także Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Podczas wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć: - Franciszka Bielawskiego – przyjaciela Koła Naukowego Rachunkowości, Annę Chrzanowską – dyrektor toruńskiego oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Jerzego Czechowicza – prezesa zarządu toruńskiego oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Magdalenę Grotkiewicz – redaktor prowadzącą Rachunkowości Budzetowej.

Na konferencję zgłoszono 28 referatów. W ciągu dwóch dni odbyły się 4 sesje, podczas których zostało wygłoszonych 20 artykułów, a 8 znalazło się w sesji plakatowej.

Wieczorem, po pierwszym dniu Konferencji uczestnicy integrowali się w Escape Roomie. Po szczęśliwym wydostaniu się z pokojów, na uczestników czekał poczęstunek. Wieczór skończył się zmaganiami w gry planszowe. 

Drugiego dnia Konferencji rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy referat. Jego laureatami zostali:

  • I miejsce – Dawid Szałkowski (UMK Toruń)
  • II miejsce – Ewa Wierzbicka i Marek Pieńkowski (WSB Gdańsk)
  • III miejsce – Krystian Piotr Wodniak (UMK Toruń)
  • Wyróżnienie – Marcin Skowroński (UMK Toruń)
  • Wyróżnienie – Marcin Stawarz (UMK Toruń)

Nagrodę za najlepsze wystąpienie otrzymał Krystian Piotr Wodniak z UMK w Toruniu.

Organizacja Konferencji nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony takich wydawnictw i firm, jak: PZU, EY, Rachunkowość Budżetowa, TNOiK, Rachunkowość. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i przekazane nagrody.

Mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominali toruńską Konferencję i chętnie znów tu przyjadą.

Zatem – do zobaczenia za rok!

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.