Po Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018

obrazek:

XVII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości – OSKAR 2018 organizowana przez Koło Naukowe Rachunkowości  UMK w Toruniu odbyła się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w gmachu naszego Wydziału. W konferencji wzięło udział 36 studentów z takich uczelni, jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk, a także Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Podczas wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć: - Franciszka Bielawskiego – przyjaciela Koła Naukowego Rachunkowości, Annę Chrzanowską – dyrektor toruńskiego oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Jerzego Czechowicza – prezesa zarządu toruńskiego oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Magdalenę Grotkiewicz – redaktor prowadzącą Rachunkowości Budzetowej.

Na konferencję zgłoszono 28 referatów. W ciągu dwóch dni odbyły się 4 sesje, podczas których zostało wygłoszonych 20 artykułów, a 8 znalazło się w sesji plakatowej.

Wieczorem, po pierwszym dniu Konferencji uczestnicy integrowali się w Escape Roomie. Po szczęśliwym wydostaniu się z pokojów, na uczestników czekał poczęstunek. Wieczór skończył się zmaganiami w gry planszowe.

Drugiego dnia Konferencji rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy referat. Jego laureatami zostali:

• I miejsce – Dawid Szałkowski (UMK Toruń)
  • II miejsce – Ewa Wierzbicka i Marek Pieńkowski (WSB Gdańsk)
  • III miejsce – Krystian Piotr Wodniak (UMK Toruń)
  • Wyróżnienie – Marcin Skowroński (UMK Toruń)
  • Wyróżnienie – Marcin Stawarz (UMK Toruń)

Nagrodę za najlepsze wystąpienie otrzymał Krystian Piotr Wodniak z UMK w Toruniu.

Organizacja Konferencji nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony takich wydawnictw i firm, jak: PZU, EY, Rachunkowość Budżetowa, TNOiK, Rachunkowość. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i przekazane nagrody.

Mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominali toruńską Konferencję i chętnie znów tu przyjadą.

Zatem – do zobaczenia za rok!