AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Rejestracja na moduły na studiach I stopnia

Studentka siedząca na schodach w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, patrząca jednocześnie w ekran komputera i telefonu.
fot. Andrzej Romański

25 maja br. od godziny 16:00 za pośrednictwem systemu USOSweb rozpocznie się elektroniczna rejestracja na moduły dla studentów I roku I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunków ekonomia, finanse i rachunkowość i zarządzanie oraz specjalności dla studentów II roku I stopnia kierunków komunikacja i psychologia w biznesie oraz logistyka. Szczegółowy harmonogram rejestracji dla poszczególnych kierunków jest udostępniony w kalendarzu rejestracji w USOSweb.

Rejestracja na moduły odbywa się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych modułów i specjalności, mogą zapoznać się z prezentacjami stworzonymi przez pracowników Katedr odpowiedzialnych merytorycznie za poszczególne z nich. Dostępne są one w zakładce „Kandydat” na stronie naszego Wydziału.

Część Katedr organizuje także prezentacje bądź dyżury konsultacyjne dla zainteresowanych – o ich terminach informują konkretni pracownicy za pośrednictwem USOSmail.

Rejestracja zakończy się 31 maja 2022 roku o godz. 23:59.  

pozostałe wiadomości