AACSB accredited AMBA accredited
Kontaktul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

V KSMN już za nami!

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Nadesłane

7 czerwca 2019 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się Jubileuszowe V Kopernikańskie Sympozjum Młodych Naukowców, którego tematem przewodnim było "Współczesne Zarządzanie - wyzwania i zagrożenia XXI wieku". Sympozjum organizowane jest rokrocznie przez Katedrę Zarządzania Przedsiębiorstwem i skierowane do młodych naukowców uczelni wyższych w Polsce i zagranicą.

W tym roku w gronie 25 gości dyskutowaliśmy m.in. o zarządzaniu w oparciu o mocne strony, konieczności zróżnicowania zespołów, zarządzaniu informacjami niefinansowymi, zarządzaniu przedsiębiorstwami w myśl społecznej odpowiedzialności biznesu, czynnikach kształtujących lojalność pracowników, samoorganizujących się zespołach, modelach predykcji upadłości jednostek gospodarczych, profilach kompetencyjnych HR oraz kształtowaniu intencji zakupowej i wykorzystywanych praktykach zakupowych konsumentów.

W ramach prowadzonych sesji tematycznych Rada Naukowa postanowiła wyróżnić trzy najlepsze wystąpienia i wręczyć nagrody niespodzianki dla:

  • lic. Joanny Stoińskiej z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu,
  • mgr Marty Czupryńskiej-Kociszewskiej z Uniwersytetu Warszawskiego,
  • mgr Natalii Wawrzynkiewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Serdecznie gratulujemy!

Owocem Sympozjum będzie kolejny tom monografii z serii "Współczesne zarządzanie" wydawanej przez Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, składający się z pozytywnie zrecenzowanych artykułów nadesłanych w ramach organizowanej konferencji.

pozostałe wiadomości