"Adapciak" dla nowych studentów

fot. Andrzej Romański

Samorząd Studencki UMK zaprasza nowo przyjętych studentów UMK do udziału w obozie integracyjnym „Adapciak 2018”, który od 30 sierpnia do 3 września odbędzie się w Toruniu i Jarosławcu.

"Adapciak" to wspaniała przygoda, nowe znajomości oraz wymarzony początek studenckiego życia. Program tegorocznego obozu obfituje w wiele atrakcji, m.in. szkolenia studenckie, chrzest studencki, zwiedzanie Torunia i Jarosławca, wielkie grillowanie oraz wakacyjny klimat polskiego morza!

Wszystko to pod czujnym okiem starszych kolegów i koleżanek z Samorządu Studenckiego, którzy wprowadzą pierwszoroczniaków w tajniki życia studenckiego.

Koszt wyjazdu: 500 zł.

Bazą tegorocznego "Adapciaka" jest Ośrodek Wczasowy CAMP SPORT w Jarosławcu.

Aby zgłosić chęć udziału w obozie, należy wysłać maila na adres adapciak@stud.umk.pl, w treści wpisując:

• imię i nazwisko
  • kierunek studiów
  • numer dowodu osobistego
  • numer PESEL
  • rozmiar koszulki
  • telefon kontaktowy

W mailu zwrotnym potwierdzającym udział w obozie adaptacyjnym uczestnicy otrzymają informacje dotyczące numeru konta, na które należy dokonać opłaty.