Akredytacja AMBA dla naszego Wydziału

Na zdjęciu od lewej: prof. dr hab Robert Karaszewski, Dyrektor Programu EMBA, mgr Barbara Jóźwik, Asystent Dyrektora Programu EMBA, dr Kamila Skrzypczyńska, Przewodnicząca Zespołu ds. Akredytacji AMBA z certyfikatem potwierdzającym przyznanie akredytacji.

Program studiów Executive Master of Business Administration, realizowany na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, uzyskał prestiżową akredytacjęThe Association of MBAs (AMBA), organizacji będącej jednym z wiodących autorytetów w dziedzinie kształcenia biznesowego.

Akredytacja AMBA potwierdza najwyższy poziom osiągnięć w zakresie kształcenia biznesowego i jest przyznawana tylko najlepszym studiom w dziedzinie zarządzania. Posiadają ją programy Master of Business Administration (MBA), Master of Business Management (MBM) oraz Doctor of Business Administration (DBA) tylko w 2% najlepszych szkół biznesu na świecie.

W Polsce akredytacją AMBA wyróżniono dotąd jedynie studia realizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego, Politechnikę Gdańską, Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Warszawski. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jest jedyną uczelnią publiczną w Polsce oferującą studia EMBA akredytowane zarówno przez AACSB, jak i AMBA.

Surowe kryteria oceny AMBA gwarantują, że akredytację osiągają tylko programy, które wykazują najwyższe standardy w kształceniu, programach nauczania i interakcjach słuchaczy. Wyróżnienie ma zasięg międzynarodowy, a organizacja współpracuje z nauczycielami akademickimi w czołowych instytucjach edukacyjnych na całym świecie, aby stale aktualizować kryteria akredytacji i utrzymywać unikatowe, dogłębne i szczegółowe podejście.

Po uzyskaniu akredytacji przez WNEiZ studenci EMBA na UMK mogą dołączyć do globalnej społeczności członków AMBA, obejmującej ok. 37 000 studentów i absolwentów w ponad 150 krajach, w celu nawiązania kontaktów czy rozwoju kariery.

Program EMBA na UMK jest realizowany od 2000 roku. W ramach dotychczas zrealizowanych dwunastu edycji program ukończyło 310 osób, a kolejnych 45 osób jest słuchaczami programu EMBA w bieżących dwóch edycjach. XIV edycja studiów została rozpoczęta 26.10.2018 r.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.