AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

#RazemDlaOli w czasie obron

Zdjęcie ilustracyjne

Zbliża się czas egzaminów dyplomowych - w związku z tym zachęcamy do wzięcia udziału w rokrocznie organizowanej przez nas akcji "Na naszym Wydziale nie dziękujemy kwiatami".

Od wielu już lat, praktykowanym na Wydziale pięknym gestem podziękowania zastępującym kwiaty wręczane po ogłoszeniu wyniku egzaminów dyplomowych była pomoc materialna dla wybranej przez grono seminarzystów organizacji. Na przestrzeni lat pomagaliśmy m.in. kupując słodycze, materiały piśmienne i papiernicze dla domów dziecka, w tym Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu, czy gromadząc środki na fundusz na stypendia dla wychowanków domów dziecka, którzy podejmą studia w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. 

W tym roku serdecznie zachęcamy do wsparcia Oli Rutkowskiej, studentki III roku zarządzania, która w kwietniu uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu - w ułamku sekundy jej życie zmieniło się nieodwracalnie, a koszty leczenia i rehabilitacji znacznie przekraczają możliwości finansowe Oli i jej rodziny.

Wpłat można dokonywać na rachunek bankowy Fundacji Ukryte Marzenia (ul. Strzelecka 15, 64-800 Chodzież): 16 1750 0012 0000 0000 4113 3635, z dopiskiem: "darowizna dla Aleksandry Rutkowskiej".

Przypomnijmy, że w maju i czerwcu studenci Studenckiego Koła Marketingu i Studenckiego Koła Inwestycji i Nieruchomości zorganizowali kiermasze charytatywne. Cały uzyskany z nich dochód został przeznaczony na leczenie Oli.  

pozostałe wiadomości