AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Z medalem Pro Masovia

Trójka ludzi - dwóch mężczyzn i jedna kobieta w odświętnych ubraniach. Jeden trzyma ramkę z gratulacjami.
Dr hab. Krzysztof Celuch, prof. UMK odbierający medal. fot. Nadesłane.

Dr hab. Krzysztof Celuch, prof. UMK z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu został odznaczony Medalem Pamiątkowym "Pro Masovia", nadawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. 

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” to wyróżnienie okolicznościowe, które nadaje się osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym nie mającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Dr hab. Krzysztof Celuch, prof. UMK jest mówcą, trenerem, konsultantem biznesowym, wykładowcą akademickim i przedsiębiorcą. Pracuje m.in. w Katedrze Zachowań Organizacyjnych i Marketingu na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami (event management). Badania naukowe, szkolenia i wystąpienia opiera na wiedzy z zakresu ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marketingu i kulturoznawstwa. 

pozostałe wiadomości