AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

W prestiżowym rankingu Eduniversal

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Niezmiernie miło nam poinformować, że kierunki prowadzone przez nasz Wydział znalazły się w prestiżowym zestawieniu najlepszych kierunków biznesowych świata Eduniversal.

 

Eduniversal to francuska agencja zajmująca się ewaluacją w zakresie szkolnictwa wyższego, ogłosiła wybór najlepszych szkół biznesu na świecie, oparty na ich międzynarodowej reputacji. Znalazło się w nim 1000 najlepszych ośrodków ze 154 krajów, w tym zaledwie 13 z Polski. Już w listopadzie informowaliśmy o tym, że nasz Wydział znalazł się w piątce najlepszych polskich szkół biznesu w zestawieniu Eduniversal Business Schools. Wydziałowi zostały wtedy przyznane również trzy (w pięciostopniowej skali) Palmy Doskonałości.

Teraz w zestawieniu zostały uwzględnione 2 prowadzone przez nas specjalności: zarządzanie turystyką i sportem oraz inwestycje i nieruchomości. Warto także podkreślić, że wśród wyróżnionych znalazły się studia podyplomowe z zakresu zarządzania jednostkami ochrony zdrowia.

W krajowym zestawieniu najwyżej oceniony został Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (pięć Palm Doskonałości), za którym uplasowały się: Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - z czterema Palmami Doskonałości.

 

pozostałe wiadomości