AACSB accredited AMBA accredited
Kontakt ul. Gagarina 13a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 4600

Lokalny biznes w trakcie pandemii - webinar

Zdjęcie ilustracyjne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym online organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Tematem przewodnim wydarzenia będzie "Lokalny biznes w trakcie pandemii".

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Łukasz Kantorski, dyrektor Business Networking International BNI Polska, Paweł Słupski (prezes Instytutu Wspierania Nowoczesnych Technologii w Toruniu), Paweł Dowbor (właściciel restauracji Azurro) oraz Mateusz Hass, inicjator akcji #gastropomaga. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak pandemia wpłynęła na ich biznes, jak radzą sobie z konkretnymi dla ich branż obostrzeniami oraz jak oceniają pomoc w ramach rządowych projektów wsparcia.

Spotkanie poprowadzą dr hab. Piotr Zariczny z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu oraz mgr Mariusz Lewandowski z Katedry Zachowań Organizacyjnych i Marketingu WNEiZ UMK. Wydarzenie w formie transmisji live na Facebooku oraz stronie internetowej Wydziału odbędzie się 19 listopada 2020 o godzinie 11:00.

Link do transmisji z wydarzenia

Wydarzenie na Facebooku

pozostałe wiadomości